Weronika Rosati zazwyczaj ma perfekcyjny makijaż, a teraz pokazała się w totalnie naturalnej wersji. Różnica jest, ale czy spora?

Weronika Rosati dodała na InstaStories nagranie, na którym jest bez grama makijażu. Trzeba przyznać, że w naturalnej wersji wygląda świetnie.

Weronika Rosati nie ukrywa, że bardzo lubi wychodzić z domu bez makijażu (wtedy jedynie tuszuje rzęsy). Co prawda na Instagramie rzadko dodaje zdjęcia w takiej wersji - jeśli już, to używa filtrów. Teraz jednak zdecydowała się pokazać fanom w całkowicie naturalnym wydaniu. Na InstaStories dodała nagranie, na którym jest bez make-upu.

Porównaliśmy zdjęcia gwiazd w pełnym makijażu i te totalnie naturalne. Widać różnicę?

Zobacz wideo

Weronika Rosati bez makijażu

Aktorka nie ukrywa, że dba o siebie i prowadzi zdrowy tryb życia. Efekty jej pracy widać po twarzy. Ma bardzo ładną cerę, pozbawioną wyprysków i niedoskonałości. Dobrze się odżywia, sięga po produkty z ekologicznych sklepów i upraw. Ciemną karnację nie tylko odziedziczyła po tacie, lecz także to zasługa jedzenia dużej ilości marchewek, które wpływają na koloryt skóry.

Weronika RosatiWeronika Rosati Screen z Instagram.com/ weronikarosati

Często się rusza, stara się żyć bardzo aktywnie. Lubi jazdę na rowerze, pływać, tańczyć oraz ćwiczyć na siłowni. Mieszkając w USA, często spaceruje po tamtejszych górzystych terenach. Oprócz tego unika wszelkich używek i zapewnia się, że unika alkoholu i papierosów. Jak widać jej sposoby przynoszą korzyści, gdyż bez makijażu wygląda świetnie.

AW

Więcej o:
Komentarze (41)
Weronika Rosati zazwyczaj ma perfekcyjny makijaż, a teraz pokazała się w totalnie naturalnej wersji. Różnica jest, ale czy spora?
Zaloguj się
 • Gość: gosc

  Oceniono 21 razy 15

  Trudno powiedzieć czy wygląda dobrze bo zdjęcia są rozmazane, zapewne celowo. Ale z tego co widać, to bez makijażu wygląda całkiem dobrze.

 • Gość: hhh

  Oceniono 22 razy 14

  wyglada jak staruszki ze sztuczną nie mieszczącą się szczęką

 • Gość: genek

  Oceniono 21 razy 11

  Na żywo widać jakie ma straszne zmarszczki niczym 60-latak od nadużywania solarium.A tu pupcia niemowlaka .

 • Gość: fdf

  Oceniono 11 razy 11

  Filtry,filtry,filtry.

 • Gość: Mateuszek Giappetto 500+

  Oceniono 16 razy 6

  "Często się rusza, stara się żyć bardzo aktywnie. Lubi jazdę na rowerze, pływać, tańczyć oraz ćwiczyć na siłowni. Mieszkając w USA, często spaceruje po tamtejszych górzystych terenach". Maleńka Stareńka całe życie na wakacjach.

 • Gość: Gg

  Oceniono 7 razy 5

  Przy tekście "ma ładną cerę" prawie się zakrztusiłam. Przecież ma pełno przebarwień od nadmiernej ekspozycji na słońce przy braku ochrony + pewnie przebarwienia po ciąży... Zaczęła robić demakijaż? Brawo, lepiej późno niż wcale (vide tekst Tede o spaniu w makijażu). A licówki faktycznie mało dopasowane i efekt koński, niestety.

 • Gość: Ja

  Oceniono 7 razy 5

  Szuka sponsora?

 • Gość: Piter

  Oceniono 7 razy 5

  no, a kogo obchodzi ten geriatryczny materac ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX