Natalia Lesz tak wyglądała cztery lata temu. Teraz dołączyła do obsady "Korony królów". Mamy zdjęcia jej charakteryzacji

Natalia Lesz powraca do show-biznesu po kilku latach przerwy. Pojawi się w nowych odcinkach serialu TVP1 "Korona królów". Wcieli się w postać tajemniczej Regany.

Już we wrześniu widzowie TVP1 będą mogli zobaczyć pierwszy odcinek 3. sezonu serialu "Korona królów". W role głównych bohaterów, czyli Władysława Jagiełły oraz królowej Jadwigi wcielą się Wasyl Wasyłk oraz Dagmara Bryzek. Jednak na widzów czeka też spora niespodzianka. Do obsady dołączyła piosenkarka, Natalia Lesz.

Największe metamorfozy gwiazd. Zobacz, które celebrytki zmieniły się nie do poznania

Zobacz wideo

Natalia Lesz zagra w "Koronie królów"

Zagra pogańską kapłankę, która pojawi się na dworze w Krakowie. Przybędzie do Polski wraz z orszakiem księcia Jogajły. Jej postać będzie bardzo tajemnicza i wiele wskazuje na to, że może stać się kochanką króla. Do mediów trafiły zdjęcia z planu, na których można zobaczyć, jak piosenkarka będzie się prezentować w serialu. Także sama Natalia dodała post na Instagramie, w którym poinformowała fanów, że pojawi się w produkcji TVP1.

Już niedługo. Kapłanka Regana Was wita @koronakrolowtvp #koronakrolow #koronakrólów #tv #tvseries #soon - napisała.
 

Internauci w komentarzach nie ukrywali swojej radości. Zapewnili Lesz, że bardzo się cieszą i na pewno będą oglądać odcinki z jej udziałem.

Super. Nie mogę się doczekać.
Idealnie - uważają.

Fani Natalii wiedzą, że to nie jest jej aktorski debiut. W przeszłości zagrała w filmach i kilkunastu serialach (m.in. "Tancerze", "Plebania", "Pierwsza miłość" czy "Singielka").

Natalia Lesz - kariera

Natalia Lesz zaistniała w polskim show-biznesie w 2008 roku. W stacjach muzycznych pojawił się wtedy jej teledysk do przeboju "Fall". Przez kilka lat nagrywała utwory i pojawiała się w różnych produkcjach. Od kilku lat jest związana z chirurgiem Adamem Maciejewskim, z którym ma 5-letnią córkę Alicję. Gdy urodziła dziecko, poświęciła się macierzyństwu i unikała mediów. Teraz jednak zdecydowała się wrócić na dobre.

AW

Więcej o: