Marta Wierzbicka wzięła sekretny ślub? "Bardzo, bardzo, bardzo szczęśliwy człowiek". Patrzymy też na... obrączkę!

Marta Wierzbicka już po ślubie? Takie spekulacje pojawiły się za sprawą ostatniego zdjęcia aktorki. Po pierwsze, wymowny opis. Po drugie, złota obrączka na palcu.

Marta Wierzbicka wypoczywa obecnie we Włoszech. Swoim fanom zapewniła oczywiście obszerną relację na Instagramie. I to właśnie jedno z jej ostatnich zdjęć wzbudziło więcej emocji, niż być może ona sama się spodziewała. Powód? Obrączka na jej palcu. 

Zobacz wideo

Marta Wierzbicka wyszła za mąż? 

Marta pochwaliła się zdjęciem, na którym wyeksponowany został jej pierścionek na palcu. Internauci natychmiast stwierdzili, że jest to obrączka. 

Piękna obrączka - brzmi jeden z takich komentarzy.

Dodatkowo... wymowny opis zdjęcia. 

Bardzo, bardzo, bardzo szczęśliwy człowiek na wymarzonych wakacjach. 
 

Choć Wierzbicka nie skomentowała doniesień o rzekomym ślubie, to jeden z jej fanów dodał, iż pierścionek ten gości na jej palcu już od kilku miesięcy. Czy to oznacza, że Marta wcale nie wyszła za mąż? A może wyszła w tajemnicy, ale dawno temu? Wiadomo tyle, że aktorka już od dłuższego czasu jest w związku, aczkolwiek o wybranku jej serca nie wiemy zbyt wiele. Para nie pojawia się wspólnie na ściankach, a Wierzbicka niechętnie wypowiada się na temat życia prywatnego w mediach. 

No cóż, nie pozostaje nam więc nic innego, jak tylko czekać na odpowiedź Marty. Myślicie, że rzeczywiście ukryła przed mediami własny ślub? 

DH