Łukasz z "Rolnika" po rozstaniu przeszedł metamorfozę. Ogolił się na łyso, a jego podpis pod zdjęciem jest dwuznaczny: "Uprawiajmy miłość długimi dotykami"

Łukasz z programu "Rolnik szuka żony" przeszedł sporą metamorfozę. Okazuje się, że po rozstaniu ogolił się na łyso. Metamorfoza na plus? Chyba nie tym razem. Co jednak istotne, jego fani spekulują, jakoby ponownie związał się z Agatą.

Łukasz w programie "Rolnik szuka żony" raczej nie cieszył się zbytnią sympatią widzów. Powód? Otóż, budził kontrowersje za sprawą swoich zaskakujących, według wielu niemoralnych nawet, decyzji. Najpierw upokorzył jedną z uczestniczek, by potem niespodziewanie oświadczyć się innej. Łukasz i Agata rzeczywiście jakiś czas byli ze sobą, aczkolwiek ich związek nie przetrwał próby czasu. Czy to właśnie z powodu rozstania rolnik zdecydował się na tak spektakularną metamorfozę, jaką jest ogolenie głowy na łyso?

Zobacz wideo

Łukasz z "Rolnika" jest łysy

Nową "fryzurą" Łukasz pochwalił się na Instagramie. Pozuje w ciągniku, jak na prawdziwego rolnika przystało. Do fotki dołączył też obszerny wpis, który o jego metamorfozie mówi jednak niewiele. Więcej mówi o miłości:

Uprawiajmy miłość długimi dotykami, krótkimi oddechami. Nieskończonym spełnieniem, kolekcjonując chwile ważne, spalać na popiół iskry szaleństwa. Uciec w marzenia i łapać oddech wiatru. Nosić banana na ustach nawet, kiedy włosy odrastają. Pozdro z klimatyzacją i żarem z nieba.

Co ciekawe, tym samym internauci nie skupili się na łysinie Łukasza, a samym opisie zdjęcia. Sugerują, że być może jego słowa oznaczają, iż wrócił do Agaty! 

Mi się wydaję, że to całe rozstanie to tylko taki żart, żeby utrzeć nosa tym, którzy w tą miłość wątpili. A później będzie zaskoczenie.
Dużo miłości i życia pełnego wrażeń!

A na jeden z komentarzy Łukasz postanowił nawet odpowiedzieć. Gdy fanka zapytała: 

Czy z Agatą koniec? 

Ten wyznał: 

Nie powiem Ci!

A Wy, co myślicie? Po pierwsze, jak podoba Wam się nowa fryzura Łukasza? A po drugie, czy rzeczywiście możliwe, by Agata i Łukasz wrócili do siebie? 

DH

Więcej o:
Komentarze (23)
Łukasz z "Rolnika" po rozstaniu przeszedł metamorfozę. Ogolił się na łyso, a jego podpis pod zdjęciem jest dwuznaczny: "Uprawiajmy miłość długimi dotykami"
Zaloguj się
 • Gość: Fgubvx

  Oceniono 18 razy 16

  Jak on pisze o uprawianiu milosci to mi az slabo

 • Gość: Daria

  Oceniono 13 razy 13

  Okropny typek

 • Gość: abnk

  Oceniono 10 razy 8

  wezcie juz dajcie spokoj z tym

 • Gość: lukutudt

  Oceniono 10 razy 8

  porazka. ciagle o tych rolnikach az patrzec sie boje. zwyczajni niezbyt piekni a glosno o nich jak w kombajnie. no luuudzie maskaracja

 • Gość: kasia

  Oceniono 6 razy 4

  rudy zawsze zostanie rudym i wrednym amen

 • Gość: kASIA

  Oceniono 3 razy 3

  To sensacja miesiąca!!!!

 • Gość: klara

  Oceniono 7 razy 3

  burak i tyle w temacie. rudzielec bleee

 • Gość: Kazik

  Oceniono 2 razy 2

  Lekki Hejt widze w komentarzach ale i tak nic nie przebije 3000 wpisow ktore moderator rolnika na fb musial usunac o lukaszu hahaha

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX