Dominika Kulczyk na imprezie z nowym partnerem. Tajemniczy przystojniak nie odstępował jej na krok

Podczas gali wręczenia Nagród Polskiej Rady Biznesu pojawiło się wielu medialnych biznesmenów i przedsiębiorców. Na czerwonym dywanie pozowała też Dominika Kulczyk. Najbogatsza Polka przyszła z nowym partnerem.

Nagrody Polskiej Rady Biznesu nazywane są biznesowymi Oskarami. Nic dziwnego. W końcu pojawiają się na niej prawdziwi ludzie sukcesu. Dla większości z nich gala jest doskonałą okazją do podkreślenia swojego statusu. Jednak niektórzy podchodzą do niej stricte towarzysko. Tak zrobiła Dominika Kulczyk, która zaprezentowała wszystkim nowego partnera.

Zobacz wideo

Dominika Kulczyk pokazała nowego partnera

41-letnia miliarderka pokazała się na czerwonym dywanie w srebrnej sukni. Jednak większą uwagę zwrócił tajemniczy mężczyzna u jej boku. Nie wiemy, czy jest Polakiem, czy obcokrajowcem. Jednak z urody przypomina latynoskiego przystojniaka. Wiele wskazuje na to, że Dominika Kulczyk już nie jest singielką.

Przypomnijmy, że w 2013 roku po dwunastu latach małżeństwa Kulczyk rozwiodła się z Janem Lubomirskim. Para rozstała się po cichu, bez udziału mediów. Następnie córkę Jana Kulczyka łączono z Pawłem Delągiem. Choć wiele wskazywało na to, że miliarderka i aktor oficjalnie potwierdzą, że są razem, para nagle przestała się spotykać. Niedawno plotkowano też o tym, że Dominika spotyka się z Piotrem Schrammem, byłym partnerem Edyty Górniak.

AD

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.