Martyna Wojciechowska dodała zdjęcie przed wizytą u kosmetyczki i po. Zażartowała: Znajdź różnicę. "Pani to zawsze piękna, nawet w wałkach"

Martyna Wojciechowska pokazała na Instagramie, jak przygotowuje się do imprezy. Porównała zdjęcia sprzed wizyty u profesjonalisty i po. Fani zasypali ją komplementami.
Zobacz wideo

Martyna Wojciechowska to jedna z tych gwiazd, która nie wstydzi się pokazać bez makijażu i w nieułożonych włosach. Właśnie ta naturalność zjednuje jej sympatię fanów. Tym razem na jej profilu pojawił się zabawny post.

Martyna Wojciechowska w wałkach

Podróżniczka dodała dwa zdjęcia. Na pierwszym z nich jest w wałkach i bez makijażu. Na drugim pokazała efekty wizyty u makijażystki i fryzjera. Zrobione zostały w odstępie prawie 2 godzin. Nawiązała przy okazji do okładki, na której grafik mocno poprawił twarz jej, Katarzyny Nosowskiej i Krystyny Jandy. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Znajdź różnicę. Godz. 16:30 - przed interwencją profesjonalisty. Godz. 18:15 - po zastosowaniu wszystkich magicznych sztuczek. Kobieta zmienną jest i wcale do tego nie potrzeba ingerencji grafika... Przypominam tylko słynną #covergate z okładką "Pani" - napisała.
 

Martyna zebrała mnóstwo komplementów. Internauci nie ukrywają, że jest piękna zarówno w makijażu, jak i bez niego. Niektórzy uznali, że jest dla nich inspiracją.

Pani to zawsze piękna, nawet w wałkach.
Nie widać różnicy, tylko inna fryzura. Jesteś naturalnie piękna.
Najpiękniej wyglądasz naturalnie - zachwycają się.

I my się z nimi zgadzamy. A Wy?

AW

Więcej o: