Polska Angelina przeszła metamorfozę u Mai Sablewskiej. Ogromną! Końcowy efekt robi wrażenie

Maja Sablewska najpierw odmieniła Iwonę Węgrowską, a teraz przyszedł czas na Agnieszkę Orzechowską. I się udało, bo nowy wizerunek "polskiej Angeliny" totalnie nas zaskoczył.
Zobacz wideo

Wieść o tej współpracy może być dla Was sporym zaskoczeniem. W ręce Mai Sablewskiej oddała się "polska Angelina", czyli Agnieszka Orzechowska. Teraz zobaczcie, jaki był tego efekt. 

Agnieszka Orzechowska odmieniona przez Maję Sablewską

Wcześniej - odważne kreacje, teraz - szyk i elegancja. Orzechowska pochwaliła się na Instagramie swoim nowym wizerunkiem, a my jesteśmy w szoku. Maja Sablewska zrobiła dobrą robotę. Naprawdę, gdybyśmy nie wiedzieli, że chodzi o Agnieszkę Orzechowską, aż trudno byłoby nam ją rozpoznać. Zgodzicie się, że ta przemiana robi wrażenie? 

 

Sablewska podczas wywiadu dla "Dzień Dobry TVN" przyznała, że była bardzo ciekawa tej metamorfozy. 

Znam jej bardzo kontrowersyjny wizerunek z mediów. Dla mnie to była skandalistka. I zawsze taka osoba ma swoją drugą stronę. Jest mi niezmiernie miło, że przyjęła moje zaproszenie - mówiła Maja.

Dodała także, że była zmuszona wyrzucić z szafy Orzechowskiej trochę zbędnych już dla niej ubrań. A jak na metamorfozę zareagowała "polska Angelina"? 

Teraz już jestem prawie całkowicie naturalna. Jestem mile zaskoczona. Nie sądziłam, że Maja jest taką cudowną osobą. Ma dobre serduszko. Cieszę się, że wpadłam w jej ręce - przyznała Orzechowska.

Orzechowska wyznała także, że Maja jest osobą, z której warto jest brać przykład. Ale co ciekawe, Sablewska w pewnym momencie była wręcz pewna, że Agnieszka nie pojawi się na planie jej programu. Powód? Celebrytka musiała pozbyć się swoich doczepianych włosów

Ale ona po prostu konkretnie jak żołnierz wróciła i dalej chce z nami pracować - komplementowała Maja.
 

No i było warto. Chyba się z nami zgodzicie? 

DH

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.