Metamorfoza Mai Sablewskiej. Pozuje bez filtra i bez makijażu. Internauci: Zmieniłaś w sobie wszystko

Maja Sablewska dla odmiany opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym jest ubrana. Pozuje na nim bez makijażu i filtra, ale nie wszyscy wierzą w jej naturalność.
Zobacz wideo

Maja Sablewska chyba niczego nie lubi tak bardzo, jak wrzucania na Instagram swoich roznegliżowanych zdjęć. Tym razem jednak zaskoczyła i opublikowała fotografię w odsłonie, w jakiej do tej pory jej nie widzieliśmy: BARDZO grzecznej. W ciemnych, upiętych w kok włosach i w czarnym golfie prezentuje się niemal skromnie, a do tego ma bardzo delikatny makijaż. Twierdzi, że zdjęcie jest bez filtrów i photoshopa. 

 

Większość komentujących była pozytywnie zaskoczona widokiem Sablewskiej w tak subtelnej odmianie. 

Maju super, że wracasz do korzeni! Uwielbiam Cię w takim wydaniu.
Nareszcie naturalnie, trochę skromnie, ale z jaką klasą. 
Nie do poznania. Piękna.

Niektórzy uznali jednak, że wygląd Sablewskiej nie jest do końca naturalny. Nie omieszkali wytknąć tego Mai. 

Ładnie ALE... za dużo ingerencji strzykawek i chirurga w Twój wygląd, co niestety już się bardzo przykro rzuca w oczy. Umiar Maju umiar to jest klucz do sukcesu.
Maju, wystarczy popatrzeć na zdjęcia sprzed kilkunastu lat... Zmieniłaś w sobie wszystko, Twoja twarz nie przypomina dawnej Ciebie.
Kochanie zero chirurga, zero botoxu, możesz wierzyć lub nie - odpisała Sablewska. 

Maja Sablewska odpowiada na krytykęMaja Sablewska odpowiada na krytykę Instagram.com/sablewska/

Sablewska wielokrotnie podkreślała, że chirurg nie ingerował w jej wygląd, a nowe rysy twarzy to zasługa diety. Trudno w to jednak uwierzyć, patrząc na stare zdjęcia prezenterki

WJ