Roksana Węgiel skrytykowana za zbyt odważną stylizację: Młoda, czy nie za duży ten dekolt?

Roksana Węgiel zjawiła się na przedpremierowym pokazie filmu "Manu. Bądź sobą". Na Instagramie pokazała stylizację, jaką wybrała na tę okazję. Zdaniem internautów wyglądała zbyt wyzywająco.

Wszystko wskazuje na to, że jesteśmy świadkami narodzin nowej gwiazdy. Roksana Węgiel odkąd wygrała Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci stała się ulubienicą Polaków. Ostatnio jednak niektórym podpadła. Spora grupa jej obserwatorów na Instagramie uznała, że zaczęła ubierać się zbyt kobieco i ich zdaniem jest za młoda na pokazywanie dekoltu i na noszenie szpilek.

Zobacz wideo

Roksana Węgiel skrytykowana za stylizację

14-letnia Roksana miała na sobie obcisłe czarne spodnie i bluzkę w tym samym kolorze z dość sporym dekoltem. Do tego dobrała krótką kurtkę i kozaki na obcasie. Możemy też dostrzec na jej twarzy dość mocny makijaż.

 

Wielu użytkowników Instagramie ją za to skrytykowało. Oto kilka przykładowych zarzutów:

Młoda, czy nie za duży ten dekolt? Rozumiem, że jesteś gwiazdą, ale masz 14 lat, a nie 18, i trochę śmieszne jest to, co robisz. Może jest ładnie, ale nie dla Ciebie. Najpierw dorośnij do takich ciuchów i noś je w późniejszym wieku. Masz jeszcze czas, spokojnie.
Nie za mała na takie buty?
Od momentu wygrania Eurowizji ubierasz się jak taka gwiazda. Rozumiem, że chcesz wyglądać jak najlepiej, ale według mnie to jeszcze nie wiek na takie stroje. Niektóre są ładne tak jak ten, ale są zbyt "dorosłe" - komentują.

Niektórzy uznali, że Roksana za bardzo poczuła się gwiazdą i "sława zaczęła jej uderzać do głowy". Zastanawiają się też, dlaczego w wieku 14 lat chce wyglądać na starszą. Poprosili ją, żeby trochę przystopowała ze stylizacjami i zaczęła ubierać się odpowiednio do swojego wieku.

A Wy co o tym uważacie? Zgadzacie się ze słowami krytyki?

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.