Linkiewicz na Wixapolu wciąga gaz rozweselający z balona. Kilkanaście godzin przed walką na FAME MMA 3 ostro imprezowała

Już za kilkanaście godzin Marta Linkiewicz i Esmeralda Godlewska staną twarzą w twarz w oktagonie. Jak patoinfuencerka przygotowuje się do tej walki? Zdecydowanie inaczej niż prawdziwi sportowcy.

Pierwsza walka kobiet w FAME MMA już dzisiaj. Skłócone ze sobą Marta Linkiewicz i Esmeralda Godlewska w końcu będą mogły pokazać, na co je stać. Obie celebrytki już od piątku są w Łodzi, co relacjonują oczywiście na swoich Instagramach. Godlewska publikuje jednak zdecydowanie mniej niż zwykle, Marta z kolei nie żałuje swoim fanom relacji z ostatnich godzin przed wyczekiwaną przez nich walką w oktagonie. Czy jednak spodziewali się, że ich idolka podejdzie do sprawy na poważnie? Jeżeli tak, będą gorzko rozczarowani.

Linkiewicz do Łodzi pojechała ze swoją przyjaciółką, która od czasu do czasu jest też jej największym wrogiem, Glorianką. Najpierw wybrały się na sushi, a zamiast spędzić wieczór przed starciem na ringu w hotelowym łóżku i odpocząć, dziewczyny, jak przystało na prawdziwe patoinfluencerki, poszły na imprezę. I to nie byle jaką, bo wybrały się na Wixapol.

 

Marta na imprezie nie piła alkoholu, musiała się zadowolić wodą z cytryną i lodem. Jedak jak poinformowała fanów, wciągała gaz rozweselający z balona.

Marta LinkiewiczMarta Linkiewicz Instagram.com/linkimaster

Jeżeli jeszcze ktokolwiek miał wątpliwości co do tego, że Marcie niespecjalnie zależy na wygranej, ale robi to tylko dla pieniędzy, to teraz chyba sama gwiazdka Instagrama je rozwiała. Siostra Esmeraldy zdradziła zresztą jakiś czas temu, że za kasę, którą celebrytki zarobiły na udziale w FAME MMA 3, można kupić sobie w Warszawie mieszkanie.

Zobacz wideo

Której z celebrytek kibicujecie?

AB

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.