"TTBZ". Antek Smykiewicz wcieli się w Rag'n'Bone Mana. Wrażenie robi już sama metamorfoza, ale zobaczcie cały występ. Zapisze się w historii programu?

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W najnowszym odcinku programu Antek Smykiewicz zaśpiewa piosenkę "Skin" Rag'n'Bone Mana. Mamy przedpremierowo fragment jego występu.
Zobacz wideo

Program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" od lat cieszy się dużą popularnością wśród widzów Polsatu. W jedenastej edycji show o główną nagrodę, którą jest czek na 100 tysięcy złotych na wybrany cel charytatywny, walczą m.in. Ela Romanowska, Kazimierz Mazur, Iga Krefft czy Antek Smykiewicz. I to właśnie Antek ma naprawdę duże szanse, aby wygrać odcinek.

ZOBACZ: Uczestniczka nowej edycji "TTBZ" wcieliła się w Krzysztofa Cugowskiego. Poznajecie? Skrzynecka nie mogła ukryć wzruszenia

Antek Smykiewicz zachwyci jurorów

Piosenkarz wylosował piosenkę "Skin", którą zaprezentuje w sobotnim odcinku. Antek został ucharakteryzowany w tak rewelacyjny sposób, że wygląda niemalże identycznie jak Rag'n'Bone Man, a zupełnie nie przypomina siebie. Co więcej, piosenkarz postarał się odwzorować barwę głosu brytyjskiego piosenkarza i brzmi bardzo podobnie.

Zobaczcie przedpremierowo fragment jego występu. My jesteśmy pod wrażeniem, a Wam, jak się podoba?

JP