"TTBZ". Widzowie wyłapali zabawną wpadkę podczas występu Kamila Pawelskiego. Tylko spójrzcie na jego nogi

Fani "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wypatrzyli, że w ostatnim odcinku Kamil Pawelski ma niepełny makijaż - jego nogi zdecydowanie odróżniały się od reszty koloru skóry. Zobaczcie sami.
Zobacz wideo

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" to jeden z najchętniej oglądanych show Polsatu. Program robiony jest z rozmachem, ale nawet tam zdarzają się wpadki. Tak było też tym razem, podczas ostatniego odcinka formatu.

Chodzi o występ Kamila Pawelskiego, znanego szerszej publiczności jako Ekskluzywny Menel, który wcielił się w kompozytora Seala. Bloger zaśpiewał utwór "Crazy", jednak to nie wykonanie piosenki wzbudziło kontrowersje, ale sam wizerunek celebryty.

 

Wpadka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Wpadki w ostatnim odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" dopatrzyli się sami widzowie. To oni wypatrzyli, że ucharakteryzowany na czarnoskórego Seala Pawelski ma niepełny makijaż

Makijażyści pokryli twarz, klatkę piersiową i dłonie blogera ciemną farbą do ciała, ale zapomnieli o... nogach. Kiedy Pawelski stał, problemu nie było. Mankamenty makijażowe były jednak widoczne, kiedy bloger kucał, a tym samym nogawki spodni podciągały się i odsłaniały kostki. 

Zauważcie, że nogi ma białe.
Występ fenomenalny, barwa głosu bardzo podobna, tylko nogi zbytnio białe - pisali internauci pod nagraniem z występu Ekskluzywnego Menela.  

Wy też to zauważyliście?

AG