Uczestniczka nowej edycji "TTBZ" wcieliła się w Krzysztofa Cugowskiego. Poznajecie? Skrzynecka nie mogła ukryć wzruszenia

W pierwszym odcinku nowej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo" Ela Romanowska wcieliła się w Krzysztofa Cugowskiego i zaśpiewała utwór pt. "Znowu w życiu mi nie wyszło".
Zobacz wideo

Już niebawem na antenie telewizji Polsat zostanie wyemitowana kolejna, 11. edycja programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Tym razem o główną nagrodę, którą jest czek na 100 tysięcy złotych na wybrany cel charytatywny, powalczą m.in. Antek Smykiewicz, Ela Romanowska, Kazimierz Mazur i Iga Krefft.

Ela Romanowska jako Krzysztof Cugowski

Do sieci trafił już zwiastun premierowego odcinka show i zdjęcia. Nie mamy wątpliwości, że pierwsza metamorfoza była ogromnym wyzwaniem dla Eli Romanowskiej. Aktorka wcieliła się w Krzysztofa Cugowskiego! Kiedy gwiazda pojawiła się na scenie, siedząca za jurorskim stołem Katarzyna Skrzynecka nie mogła ukryć podziwu i wzruszenia.

Żebyś zaśpiewała kochanie tak, jak wyglądasz - powiedziała.

Romanowska wykonała utwór pt. "Znowu w życiu mi nie wyszło". No cóż, jej podczas tego występu z pewnością wyszło. I to bardzo dobrze. Gwiazda nie tylko wyglądała niemalże identycznie jak Cugowski, to jeszcze zaśpiewała jak on.

Ela Romanowska jako Krzysztof Cugowski ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>

Czy to właśnie Ela będzie czarnym koniem tej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo"? Ten występ nie pozostawia złudzeń.

Będziecie oglądać? Emisja pierwszego odcinka już 23 lutego o godzinie 22:10.

KS

Więcej o: