Syn Zenka Martyniuka pierwszy raz pokazał zdjęcie śpiącej córeczki. Dziewczynka wygląda uroczo

Zenek Martyniuk niedawno po raz pierwszy został dziadkiem. Jego synowa, Ewelina, urodziła córeczkę, która ma na imię Laura.

Zenek Martyniuk może pochwalić się wnuczką. Dziewczynka urodziła się 13 lutego, o czym poinformował Daniel M. na Instagramie. Tuż po porodzie odwiedził swoją żonę Ewelinę i bez zawahania nagrywał ją, kiedy leżała w szpitalnym łóżku.

Zobacz wideo

Warto przypomnieć, że przed narodzinami dziecka toczył się konflikt pomiędzy małżonkami. Daniel M. publicznie obrażał swoją żonę, wyzywając ją od "gówniary, która złapała go na dziecko". A wcześniej, jak donosiły media, miał awanturować się z ciężarną wówczas żoną pod domem. Dlatego zadziwiające było to, że w momencie, kiedy córka pojawiła się na świecie, syn "króla disco polo" twierdził, że Ewelina już mu wybaczyła i bardzo się kochają.

ZOBACZ: Daniel M. wyjawił imię córki. Wygląda na to, że w końcu dogadał się z Eweliną. Jednak i tak postawił na swoim

Daniel M. pochwalił się zdjęciem córki

Daniel M. na InstaStory opublikował zdjęcie śpiącej Laury. Dziewczynka wygląda naprawdę uroczo, szczególnie, że ma na sobie różowe śpioszki i jest przykryta kocykiem w tym samym kolorze. Na fotografii widać również, jak tata trzyma ją za rączkę.

Daniel MDaniel M screen Instagram.com/danielm

Myślicie, że Daniel M. pomaga swojej żonie w opiece nad córką?

JP