Marta Manowska spotyka się z Łukaszem z "Rolnika"? Po raz pierwszy zabrała głos

Marta Manowska od kilku lat łączona jest z Łukaszem, który pojawił się w 3. edycji programu "Rolnik szuka żony". W wywiadzie dla "Show" po raz pierwszy skomentowała, czy są razem.
Zobacz wideo

"Rolnik szuka żony" połączył wiele par. Fani programu mieli też nadzieję, że prowadząca, Marta Manowska, znalazła miłość i złączyła się z jednym z uczestników. Po tym, jak dodała na Instagramie zdjęcie z Łukaszem z 3. edycji, zaczęli się cieszyć, że są razem.

Marta Manowska jest z Łukaszem?

 

Marta Manowska w rozmowie z "Show" przyznała, że aktualnie jest szczęśliwie zakochana. Nie ukrywa, że cieszy się z tego momentu życia, w jakim się znalazła i w związku ze swoim partnerem wiąże spore nadzieje.

Jestem bardzo szczęśliwa i prywatnie, i zawodowo. Moim marzeniem jest założenie rodziny i urodzenie dzieci - wyznała w wywiadzie.

Czy tym szczęśliwym wybrankiem jest właśnie Łukasz? Prowadząca "Sanatorium miłości" nigdy nie skomentowała tego, czy faktycznie spotyka się z rolnikiem. Zrobiła to dopiero teraz i wyznała, że... to nie chodzi o niego. Wytłumaczyła też, dlaczego do tej pory milczała na temat ich relacji:

Nigdy nie komentuję takich rewelacji, bo po pierwsze mi się nie chce, a po drugie nie ma to najmniejszego sensu. Potem wszyscy jeszcze bardziej się tym nakręcają, a ja staram się żyć trochę obok tej całej show-biznesowej machiny, spokojnie i w swoim tempie na swoich warunkach - dodała.

Marta Manowska i Łukasz SiebersMarta Manowska i Łukasz Siebers Facebook.com/ Rolnik szuka żony/ Screen

Manowska nie ukrywa, że marzy o miłości do końca życia. Jest jednak świadoma, że jest to ciężka praca, ale mimo to ma nadzieję, że to ją właśnie spotka. My mocno trzymamy kciuki za to, żeby tak było.

AW