Ariana Grande ma nowy tatuaż. Z zabawnym błędem! Zobaczcie, jak dziwnie się tłumaczy

Ariana Grande zdecydowała się na nowy tatuaż. Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie wstydliwa wpadka.

Ariana Grande dołączyła do grona gwiazd, które mogą się pochwalić tatuażem z paskudnym błędem. Piosenkarka zdecydowała się na napis "7 Rings", czyli tytuł swojego nowego singla. I to w języku japońskim! Jednak zamiast niego, pojawiło się coś innego. Fani wytknęli jej błąd, a ona dodała komentarz, w którym próbowała się wytłumaczyć.

Zobacz wideo

Ariana Grande ma tatuaż z błędem

Gwiazda pochwaliła się nowym tatuażem na Instagramie, jednak zdjęcie szybko zniknęło. Wszystko przez to, że internauci rozszyfrowali, że Ariana zamiast nazwy swojego singla, wytatuowała sobie słowo "shichirin". W dosłownym tłumaczeniu określa się nim małe japońskie urządzenie do grilla. Grande zabrała głos i próbowała się niezbyt udolnie wytłumaczyć:

Prawda, pominęłam znaki, które powinny być pomiędzy. Bolało jak jasna cholera i nadal nie wygląda dobrze. Nie wytrzymałabym jeszcze jednego symbolu, ale to miejsce szybko się ściera i nie zostanie na długo, więc jeśli będę za nim tęskniła wystarczająco mocno, przecierpię przez cały napis następnym razem - napisała.
 

Gwiazda pokazała kilka godzin temu na InstaStories, że poprawiła błąd i już ma poprawny napis. Podziękowała przy okazji za to, że zwrócono jej na to uwagę.

AW