Sylwia Juszczak w końcu potwierdza ciążę. Pokazała brzuszek! "Mówią, że ciąża po 40-stce jest trudniejsza"

Sylwia Juszczak zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie, na którym możemy w pełni podziwiać jej ciążowy brzuszek. Tym samym gwiazda w końcu oficjalnie potwierdziła medialne doniesienie.

Jak wiadomo, związek Sylwii Juszczak i Mikołaja Krawczyka od samego początku wzbudzał sporo medialnego szumu. Wszystko za sprawą faktu, że miłosne relacje aktora z kobietami nigdy nie należały do najłatwiejszych, o czym rozpisywała się prasa. W końcu Mikołaj spotkał na swojej drodze Sylwię, z którą wziął ślub na początku ubiegłego roku. Miłość ich szybko rozkwitła i już w październiku polskie media obiegła informacja na temat ciąży Sylwii.

A to niespodzianka! Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak już wkrótce znów zostaną rodzicami! Aktorska para długo ukrywała informację o powiększeniu rodziny. Termin porodu zbliża się jednak wielkimi krokami, a gwiazdom coraz trudniej jest ukryć radość - donosił wówczas "Super Express".
Zobacz wideo

Sylwia Juszczak potwierdza ciążę

Sylwia początkowo stawiała na dość luźne stylizacje, która sprytnie przykrywały jej ciążowe krągłości. Teraz jednak w końcu potwierdziła ciążę, publikując na Instagramie zdjęcie, na którym możemy zobaczyć jej sporej już wielkości brzuch w pełnej okazałości. 

Mówią, że ciąża po 40-stce jest trudniejsza. Ja czuję się świetnie! Na nasze szczęście czekają już nasi czterej starsi synowie. Cudny czas - napisała Sylwia.

W komentarzach dosłownie w jednej chwili posypała się lawina gratulacji. 

Wow! Gratulacje i samych wspaniałych i cudownych chwil.
Piękna wiadomość. Cudowna kobietka!
Jesteś przepiękna - czytamy.
 

Nie pozostaje nam więc nic innego, jak tylko przyłączyć się do gratulacji. Wnioskując po wielkości ciążowego brzuszka, możemy przypuszczać, że rozwiązanie zbliża się wielkimi krokami. 

DH

Więcej o: