Malinowska i Janiak rozstali się? Wiele na to wskazywało. Samotne wakacje, brak wspólnych zdjęć... W końcu odpowiedzieli

Karolina Malinowka i Olivier Janiak rozstali się? Media zaczęły snuć takie przypuszczenia. Tymczasem modelka skomentowała to w swoim stylu.
Zobacz wideo

Karolina Malinowska i Olivier Janiak są najlepszym dowodem na to, że w show-biznesie jest miejsce na prawdziwą miłość. Poznali się 16 lat temu, a zaledwie kilka miesięcy później powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Owocem ich miłości jest trójka synów: Christian, Fryderyk i Julian.

Ostatnio jednak media zaczęły spekulować o kryzysie w związku tej paru, a nawet rozstaniu. Przyjrzeliśmy się temu i mieliśmy podobne obserwacje. Od jakiegoś czasu Karolina i Olivier nie publikują na swoich profilach instagramowych wspólnych zdjęć i nie pokazują się razem na medialnych imprezach. Jakby tego było mało, modelka wybrała się ostatnio na wakacje do Tajlandii bez męża. To właśnie tam Malinowska zorganizowała imprezę z okazji urodzin. Zaś Olivier opublikował w tym czasie zdjęcie z synami, które podpisał:

Samotny ojciec.

Próbowaliśmy się skontaktować z Karoliną, aby uzyskać komentarz w tej sprawie, jednak nie otrzymaliśmy odpowiedzi. Malinowska postanowiła skomentować to w swoim stylu. 

Na jej profilu pojawiły się fotografie z Olivierem z eventu, który wspólnie prowadzili. 

Tak wyglądało nasze przygotowanie świątecznego stołu w Domotece - napisała.
 

Czy to oznacza, że w ich związku wszystko jest w porządku? Mamy nadzieję!

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KS