Karolina Malinowska rozstała się z Olivierem Janiakiem? Sama bawi się w Tajlandii i obchodzi urodziny bez męża. Olivier na Instagramie: Samotny ojciec

Karolina Malinowska przebywa obecnie na wakacjach w Tajlandii. To właśnie tam wyprawiła swoje bajkowe urodziny. U jej boku nie możemy jednak dostrzec Oliviera Janiaka. Czyżby się rozstali?

Karolina Malinowska i Olivier Janiak uznawani są za jedną z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu. Poznali się 16 lat temu, a rok później stanęli na ślubnym kobiercu. Wydawało się, że ich miłość w dalszym ciągu kwitnie, jednak po ostatnich zdarzeniach zaczynamy mieć pewne wątpliwości. Dwa dni temu Karolina obchodziła swoje 36. urodziny. Przyjęcie z tej okazji modelka zorganizowała w Tajlandii, gdyż to właśnie tam wybrała się niedawno na urlop. Co jednak ciekawe, w trakcie tej podróży nie towarzyszy jej Olivier. 

Zobacz wideo

Karolina Malinowska i Olivier Janiak - rozstali się? 

Karolina w podróż do Azji udała się ze swoją koleżanką Agatą. Profil gwiazdy na Instagramie aż kipi od pięknych zdjęć prosto z Tajlandii. Jak wspominaliśmy, Malinowska postanowiła zorganizować tam również imprezę z okazji swoich urodzin. Z dodanej przez nią relacji możemy wywnioskować, że huczna zabawa trwała aż trzy dni. Nie zabrakło kolorowych balonów, licznych bukietów róż oraz oczywiście butelki szampana. Na jednym ze zdjęć możemy zobaczyć, że Malinowska urodzinową kolację zjadła jedynie w towarzystwie swojej przyjaciółki. Dlaczego zabrakło tam Oliviera Janiaka?

Jak się okazuje, Olivier w tym czasie spędzał czas głównie ze swoim synami. Na Instagramie udostępnił ich wspólne zdjęcie, a naszą uwagę najbardziej przykuł opis tej fotografii.

Samotny ojciec - napisał wymownie Olivier. 

Dodatkowo to nie pierwsza "samotna" wyprawa Karoliny do Tajlandii. Zdjęcia z bardzo podobnych wakacji - bez męża - pokazywała również w 2017 roku.

 

Czy w ten sposób Olivier chciał nam coś zasugerować? Myślicie, że ich małżeństwo dotknął poważniejszy kryzys?

 

DH