Tupac jednak żyje? Są nowe doniesienia i zdjęcia! Wiadomo też, gdzie mieszka. Osoba, która wyjawiła informację, dostaje groźby

Kolejny raz pojawiły się doniesienia, że Tupac żyje. Tym razem jednak w sieci znalazły się zdjęcia, które mają to potwierdzać.

Od śmierci Tupaca minęło już 22 lata. Mimo upływającego czasu, jego śmierć nadal jest niewyjaśniona. Wielokrotnie pojawiały się nawet spekulacje, że raper nadal żyje!

2Pac jednak żyje?

Teraz ponownie pojawiły się doniesienia, że raper wcale nie zmarł. Skąd takie wieści? Tak informuje Suge J Knight, którego ojcem jest Suge Knight współzałożyciel wytwórni płytowej Death Row Records. Przypomnijmy, że Suge Knight był obecny podczas strzelaniny, w trakcie której rzekomo zginął raper.

 

Syn współzałożyciela wytwórni dodał na Instagram grafikę z napisem "Tupac żyje". Internauci natychmiast zaczęli przesyłać sobie tę informację. Nie zabrakło też spekulacji, gdzie może obecnie przebywać 2Pac.

Niedługo po tym, jak w sieci pojawiła się ta dość szokująca informacja, Suge J Knight zaczął dostawać pogróżki. 

 
Za dużo powiedziałeś. Czas na ciebie - czytamy.
Prawda wyjdzie na jaw i nigdzie się nie wybieram - odpisał Suge J Knight.

Tupac żyje i mieszka w Malezji?

Grafika okazała się tylko wstępem do tego, co później wyszło na jaw. Suge J Knight na swoim profilu zaczął umieszczać zdjęcia, na których widzimy 2Paca z różnymi gwiazdami, np. Beyonce, 50 Cent, czy Kanye West.

TUPAC ŻYJE? SĄ ZDJĘCIA. ZOBACZ<<<

Zamieścił też nagranie, pod którym napisał, że 2Pac obecnie przebywa w Malezji.

 

Choć Suge J Knight chciał być wiarygodny i udostępnił zdjęcia 2Paca, to my mamy wątpliwości. W dzisiejszych czasach wykonanie fotomontażu nie należy do najtrudniejszych rzeczy. Zauważcie, że te fotografie są niewyraźne. Ponoć takie rozmazane zdjęcia po wrzuceniu do programów do weryfikacji zdjęć, trudno ocenić, na ile są prawdziwe. 

Co myślicie o teorii, że Tupac żyje?

MT

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>