Paulina Krupińska zwykle zachwyca nas swoimi strojami podczas wielkich wyjść. Przy jej urodzie naprawdę trzeba się postarać, żeby źle wyglądać. Niestety, na balu Fundacji TVN "Nie jesteś sam" nie wyglądała oszałamiająco.
Od razu zaznaczamy, że nie jest to najgorsza suknia, jaką widzieliśmy na tej imprezie. Krój jest w porządku, ale chodzi raczej o kolor i materiał, a także o ozdoby na sukience. Połączenie tego wszystkiego nie wyglądało najlepiej. Takiej kreacji spodziewalibyśmy się raczej po Kasi Cichopek, ale nie po Paulinie Krupińskiej.
PAULINA KRUPIŃSKA NA BALU TVN. ZDJĘCIA<<<<
"Księżniczkowa" sukienka projektu Violi Piekut wygląda bardziej, jak dla małej, infantylnej dziewczynki, a nie dla poważnej kobiety. Według nas to nietrafiony wybór ze strony Krupińskiej. Liczymy na to, że na kolejnej imprezie znów będziemy rozpływać się nad jej strojem. Wam się podoba?
MT
Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>
Ojcem Aleksandry Grabowskiej jest znany aktor. I nie chodzi tu o Andrzeja
Damięcka z wymownymi grafikami na Wielkanoc. "Brakuje mi słów"
Niecodzienne dekoracje u Kurzopków na Wielkanoc. Pomysł z serwetkami przyciąga uwagę
Oliwia Bieniuk dodała zdjęcie z braćmi. Internauci patrzą na Jana: Ale wyrósł
Numerolożka wprost o związku Kaczorowskiej i Rogacewicza. "To relacja, która może prowadzić do..."
Nowe wieści ws. śmierci Maszy Graczykowskiej. To wykluczyła prokuratura
Gienek z Plutycz żali się na wysokość emerytury. "I co za 42 lata roboty dostałem?"
Dzieci Williama i Kate na wielkanocnym nabożeństwie. Pojawiły się publicznie pierwszy raz od miesięcy
Adam Woronowicz został zapytany o stratę córki. Przez wiele lat nie poruszał tego tematu