Nicki Minaj ostro o bójce z Cardi B: Ta kobieta potrzebuje pomocy. To nie koniec i na zgodę na pewno się nie zapowiada

Takiego skandalu nie było już od dawna. Dwie gwiazdy prawie pobiły się na dużej imprezie. Teraz obie komentują zajście sprzed kilku dni.

Amerykański show-biznes wciąż żyje konfliktem pomiędzy Nicki Minaj a Cardi B. Przypomnijmy, że raperki spotkały się kilka dni temu na imprezie organizowanej przez magazyn Harper's Bazaar, gdzie o mały włos, a doszłoby do rękoczynów.

Powodem awantury były nieprzychylne komentarze Minaj pod adresem młodszej koleżanki. Miała ona zarzucić Cardi, że jej kariera jest kupiona, a ona sama nie nadaje się do bycia matką. Te ostatnie słowa szczególnie rozjuszyły raperkę. Na widok Nicki, Cardi B zwyzywała ją, a następnie zdjęła buta i rzuciła nim w stronę rywalki. Kobietę wyprowadzili z imprezy ochroniarze i policja. Na odchodne młoda raperka zdążyła zagrozić Minaj, że ją zniszczy.

Nagrania z niedoszłej bójki pomiędzy gwiazdami szybko obiegły Internet. 

Cardi B skomentowała całe zajście w emocjonującym wpisie na swoim Instagramie. Trzeba przyznać, że nie przebierała w słowach.

 

Młoda raperka ujawniła przyczyny kłótni z Nicki Minaj.

Odpuściłam Ci wiele kłamstw, jakie mówiłaś na mój temat. Groziłaś innym artystom, żeby ze mną nie pracowali. Odpowiedziałam ci dwa razy. Kiedy jednak zaczynasz komentować moją córkę i moje umiejętności rodzicielskie to wiedz, że przekraczasz granice - grzmiała na Instagramie.

Nicki Minaj przerywa milczenie. Co powiedziała?

Minaj początkowo nie komentowała awantury z imprezy Harper's Bazaar. Po kilku dniach postanowiła zabrać jednak głos w sprawie. Wykorzystała do tego swoją audycję ''Queen Radio''.

Chcę tylko powiedzieć światu, że nie powiedziałabym źle o czyimś dziecku. Nie jestem klaunem - wytłumaczyła, sugerując tym samym, że Cardi B kłamie.
Jesteś zła i smutna, ta kobieta potrzebuje pomocy. Jej kariera została zbudowana na współczuciu i łapówkach - dodała.

Póki co nie zanosi się na to, żeby konflikt między raperkami miał być zażegnany. Komu kibicujecie Nicki Minaj czy Cardi B?

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.