Wędzikowska odniosła się do związku z Wojewódzkim. Tym razem nie nabrała wody w usta

Kuba Wojewódzki i Malwina Wędzikowska pod koniec sierpnia zostali sfotografowani, gdy wybrali się razem na wino. Teraz stylistka odniosła się do doniesień, czy są razem.

Są razem czy nie są? Takie domysły towarzyszą fanom Kuby Wojewódzkiego, który w sierpniu wybrał się na spotkanie z Malwiną Wędzikowską. Komentarz stylistki nie rozwiewa jednak domysłów.

Zobacz: Kuba Wojewódzki i Malwina Wędzikowska są parą? Dziennikarz i stylistka wybrali się późną porą na wino

Kuba Wojewódzki i Malwina Wędzikowska

Wojewódzki spotkał się z Wędzikowską w modnej, warszawskiej restauracji. Dziennikarz i stylistka pili wino i długo ze sobą rozmawiali. Zdjęcia fotoreporterów sugerują, że bawili się w swoim towarzystwie znakomicie. Kobieta w wywiadzie dla magazynu "Flesz" skomentowała swoją relację z dziennikarzem.

Dwie osoby poszły na wino i zostały sfotografowane w prywatnej sytuacji. Tyle w temacie - odpowiedziała.

Przypomnijmy, że stylistka już wcześniej została zapytana o to, co łączy ją z Kubą Wojewódzkim. Dziennikarzom z portalu Plejada.pl odpowiedziała, że "nie ma zwyczaju komentować swojego życia prywatnego". Dodała przy tym, że fatalnie wyszła na zdjęciach zrobionych im przez paparazzi.

Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk

Malwina Wędzikowska to pierwsza kobieta, z którą Kuba Wojewódzki został sfotografowany po rozstaniu z Renatą Kaczoruk. Ich rozstanie wiosną tego roku po 5 latach było niemałym szokiem. Później kilka razy byli widziani razem, spekulowano nawet, że może do siebie wrócą. Jednak jak widać, dziennikarz zaczął rozglądać się za nową miłością.

Jak myślicie, pasują do siebie?

AW

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.