Grażyna Torbicka na festiwalu Dwa Brzegi pojawiła się w krótkich szortach. Wyglądała świetnie. Co za nogi!

Grażyna Torbicka prowadziła spotkania podczas 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi. Wyglądała rewelacyjnie.

Grażyna Torbicka zachwyciła w Kazimierzu Dolnym. Prowadząca spotkanie wybrała krótkie szorty i espadryle na koturnie, które wyeksponowały jej zgrabne nogi.

Grażyna Torbicka

Torbicka do granatowych szortów dobrała białą, przewiewną bluzkę. Zadbała także o dodatki - stylowe okulary oraz bransoletki. Zdecydowała się także na delikatny makijaż i jak zwykle miała rozpuszczone włosy.

Grażyna Torbicka w Kazimierzu Dolnym. Zobacz zdjęcia >>>>>

W Kazimierzu towarzyszył jej mąż, Adam. Nie szczędzili sobie czułości i chętnie okazywali sobie uczucia. Nic dziwnego, że kardiolog nie odstępował żony na krok. Gwiazda TVP jak zwykle wyglądała świetnie, ale w takim luźniejszym wydaniu prezentowała się jakby ubyło jej lat.

"Dwa Brzegi"

W tym roku odbyła się 12. edycja festiwalu, którego założeniem jest łączenie twórcy z odbiorcą oraz filmu, literatury, muzyki i sztuk wizualnych. Prezentowane są cenne filmy polskie i zagraniczne: premiery, ważne filmy roku minionego i obrazy, które miały kluczowe znaczenie dla rozwoju światowej kinematografii, jak również spektakle teatralne, wystawy, koncerty i wydarzenia innych dziedzin. Jego ideą jest poszerzanie polskiej oferty filmowej.

AW

Więcej o: