Nagie siostry Godlewskie wiją się na murawie i znów wywołują kontrowersje. "Jak można kpić z barw narodowych?"

Siostry Godlewskie nagrały film promujący nadchodzące Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej. Tak dopingują polską kadrę.

Siostry Godlewskie nie przestają szokować i robią wszystko, by wciąż być na językach Polaków. Niedawno nagrały film dla Andrzeja Dudy z okazji jego 46. urodzin. Teraz postanowiły wykorzystać zbliżający się Mundial.

Na Instagramie sióstr Godlewskich pojawiła się zapowiedź filmu, który, jak się domyślamy, ma być promocją nadchodzących Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej. Na nagraniu widzimy Małgorzatę i Esmeraldę, która "ubrane" w wyłącznie białą i czerwoną farbę wiją się na murawie.

Siostry Godlewskie dopingują kadrę... wijąc się na murawie

Pooooolska, biało-czerwoooooni. I biało-czerwone Siostry Godlewskie na Mundial 2018! Premiera już niedługo, bądźcie czujni - napisała Esmeralda.

 

Wśród komentujących znaleźli się tacy, którym nagranie przypadło do gustu, ale i ci, którzy skrytykowali pomysł sióstr Godlewskich. Niektórzy uznali to za zniewagę dla polskiej flagi narodowej.

Siostry Godlewskie znieważyły flagę?

Podchodzi to pod paragraf za zniewagę dla polskiej flagi narodowej, osobom które dopuściły się tego kto czynu grozi do roku więzienia. Ponieważ obowiązkiem i prawem każdego obywatela jest otaczanie symboli narodowych czcią i szacunkiem - napisała jedna z kobiet.

Jak można kpić z barw narodowych?! - dodała inna.

Ciekawe, czy Robert i jego koledzy z drużyny poczują się zagrzani do walki...

Jak Wam się podoba?

KS

Więcej o: