Gromee pierwszy raz zdradza szczegóły sekretnego ślubu. Żona będzie mu towarzyszyć w ważnej chwili na Eurowizji

W kwietniu wyszło na jaw, że Gromee i Sara Chmiel, wokalistka zespołu Łzy, wzięli sekretny ślub. Teraz w rozmowie z Plotkiem Gromee zdradził szczegóły uroczystości.

Ceremonię zaślubin udało im się utrzymać w tajemnicy do końca. Po fakcie wyszło na jaw jedynie, że w uroczystości wzięli udział najbliżsi Andrzeja Gromali, znanego jako Gromee, oraz Sary Chmiel. Muzycy wzięli ślub w malowniczej miejscowości w górach, a przyjęcie weselne było kameralne i skromne.

Sara Chmiel, GromeeSara Chmiel, Gromee Instagram.com/sarachmiel/

Aktualnie małżonkowie przebywają w Lizbonie, gdzie odbywa się 63. Konkurs Piosenki Eurowizji 2018. Na miejscu jest też reporter Plotka, który porozmawiał z reprezentantem Polski o jego ślubie i poznał kilka szczegółów.

Czy to było celowe zagranie, żeby ceremonia odbyła się przed Eurowizją? Czy to było już wcześniej zaplanowane i ten rok jest po prostu dla ciebie pełen wrażeń? - zapytał reporter Plotka.

Ten rok jest pełen wrażeń. Oczywiście zaplanowaliśmy to wcześniej, jednak zadbaliśmy o to, żeby wiedziała o tym tylko nasza rodzina - odpowiedział Gromee.

Zależało im na prywatności, nie chcieli o tym głośno mówić. Wyznał, że są razem szczęśliwi. Starają się spędzać ze sobą jak najwięcej czasu, dlatego w Lizbonie nie mogło zabraknąć jego żony.

Dlaczego chcieli informację o ślubie zachować w tajemnicy?

Uznałem, że - brzydko mówiąc - co ludzi to interesuje. Uroczystość była piękna. Jestem z tego dumny - powiedział z uśmiechem.

Cała rozmowa w załączonym do artykułu wideo.

Eurowizja 2018

Gromee i Lukas Meijer z piosenką "Light Me Up" 10 maja będą walczyć w półfinale o przejście do finału 63. Konkurs Piosenki Eurowizji 2018. Na scenie zaprezentuje się 18 artystów, z których przejdzie 10. Polska wystąpi jako 11. Koncert rozpocznie się o godzinie 21.00 na antenie TVP1.

Lukas Meijer i GromeeLukas Meijer i Gromee https://web.facebook.com/gromeeofficial/

Myślicie, że przejdą do finału?

AW