Córka Kukulskiej ma już 13 lat. Wyrosła na piękną nastolatkę! Piosenkarka rzadko pokazuje swoją rodzinę, ale teraz zrobiła wyjątek

Natalia Kukulska pochwaliła się na Instagramie wspólnym zdjęciem z córką. To rzadkość! A szkoda, bo wyrosła z niej piękna nastolatka - kopia piosenkarki.

Natalia Kukulska może się pochwalić szczęśliwą rodziną. Od 18 lat jest w związku małżeńskim z Michałem Dąbrówką. Owocem ich miłości jest trójka wspaniałych dzieci: Jan, Anna i Laura. TUTAJ możecie zobaczyć zdjęcia ich syna, który lada moment skończy 18 lat. Wyrósł z niego niezły przystojniak!

Kukulska, która należy do gwiazd chroniących prywatność swojej rodziny, tym razem zrobiła wyjątek. Z okazji 13. urodzin swojej córki piosenkarka opublikowała na Instagramie urocze zdjęcie z nastolatką, Anną Dąbrówką.

Nastoletnie szczęście. Czasem całuję, czasem duszę - żartobliwie podpisała fotografię dumna mama.

 

Internauci bardzo ucieszyli się takim naprawdę rzadkim widokiem. Część z nich złożyła życzenia córce piosenkarki, jednak większość skupiła się na tym, jak bardzo Anna Dąbrówka podobna jest do Natalii Kukulskiej.

Piękności jak mama.

Jaka podobna do mamy.

Ooo matulu, jakie piękne, jak siostry (...).

Jaka piękna. Jak mama, kropka w kropkę.

Ale już duża. Wszystkiego co najlepsze dla córeczki.

Natalia to twoja kopia! Cudowna dziewczynka!

Rok temu Anna Dąbrówka zadebiutowała w teledysku. Jak widać, córka Natalii Kukulskiej odziedziczyła po mamie nie tylko urodę, ale też talent muzyczny. Pokaz jej możliwości wokalnych możemy zobaczyć w piosence "Żywioły".

 

Też uważacie, że Anna Dąbrówka to wykapana mama?

AG

Więcej o: