15-letnia córka pary hollywoodzkich gwiazd wyrosła na piękną dziewczynę! Jest idealnym połączeniem genów obojga rodziców

Córka Catherine Zeta-Jones i Michaela Douglasa wyrosła na piękną nastolatkę. I coraz bardziej przypomina rodziców.

Carys Zeta Douglas to 15-letnia córka Catherine Zeta-Jones i Michaela Douglasa. Nastolatka urodę odziedziczyła po mamie, ale widać w niej także geny ojca. Mimo młodego wieku już stawia pierwsze kroki w walce o popularność - jej profil na Instagramie obserwuje prawie 50 tysięcy osób, a liczba ta rośnie z każdym dniem. Nie ma się czemu dziwić - Carys wyrasta na prawdziwą piękność, a jej zdjęcia z podróży i życia codziennego mają dużo uroku.

Catherine Zeta-Jones pojawiła się ostatnio w towarzystwie pięknej córki na nowojorskim pokazie mody Dolce & Gabbana. Obie panie wyglądały pięknie, ubrane w stroje od włoskiego domu mody, ale wszystkie oczy zwrócone były przede wszystkim na Carys Zetę Douglas. Nie dziwimy się!

ZOBACZ ZDJĘCIA>>>

Pod jej zdjęciami na Instagramie co chwila pojawiają się dyskusje na temat tego, kogo bardziej przypomina nastolatka - ojca czy matkę. Naszym zdaniem jest idealnym połączeniem najlepszych genów obojga rodziców. Zgodzicie się?

embed

AG