Barbara Kurdej-Szatan pokochała Instagram! Aktorka bez przerwy jest w kontakcie z fanami i nawet na urlopie relacjonuje nam swoje życie na Instastory. Fani są bardzo zadowoleni z tego powodu i chętnie śledzą jej poczynania. Teraz pokazała im, że na wakacjach nie marnuje czasu na make-up.
Basia Kurdej-Szatan kilka dni temu wróciła z wakacji na Gran Canaria, gdzie wypoczywała ze swoim mężem i córeczką. Na Instastory dodała zdjęcie z plaży, na którym nie ma ani grama makijażu. Jej naturalna twarz promieniej w blasku słońca i prezentuje się świetnie!.
Aktorka na fotografii wygląda jak nastolatka. Pokazała się w towarzystwie córki, ale bez grama makijażu sprawia wrażenie jakby, była jej starszą siostrą, a nie matką.
Bardzo lubimy oglądać gwiazdy bez makijażu! A wy, malujecie się w wakacje lub na urlopie?
PC
Mafia otworzyła drzwi do kariery. Legenda polskiej muzyki. Liczba przebojów imponuje do dziś
Młynarska o kulisach zakupu domu w Hiszpanii. Wspomniała o cenie
Afera po wystąpieniu Nawrockiej w Białym Domu. Internauci grzmią. "Szczyt hipokryzji"
Mlynkova zdradziła, co mówią o Polsce zagranicą. Takie słowa od obcokrajowców
Wychowanie lat 90. pełną gębą? "Tata, a Marcin powiedział" nie jest tym, czego się spodziewałam
Lewandowska zabrała na mecz córki. Tak wspierały Lewego z trybun
Jan Urban na meczu Polska-Albania. Tym detalem selekcjoner zachwycił stylistkę
Bawełniane sukienki na wiosnę. Ażurowa z Zary wygląda jak wycinanka, w H&M i Reserved też są cudne
Nowicki o życiu w Albanii. "To jest coś, co mnie irytuje"