Najlepszy sezon w karierze Kamil Stocha dobiegł właśnie końca. Czy teraz pora na dziecko? Jest komentarz rodziny skoczka

Kamil Stoch po bardzo intensywnym, ale i udanym sezonie planuje teraz odpocząć. Portal "Pomponik" zdradził, co zamierza najlepszy polski skoczek.

Kamil Stoch ten kończący się sezon zdecydowanie może zaliczyć do bardzo udanych. Sportowiec zdobył złoty medal na Igrzyskach Olimpijskich w Pjongczang, wygrał Turniej Czterech Skoczni i przeszedł do historii, będąc drugim skoczkiem po Svenie Hannawaldzie, który zwyciężył wszystkie cztery konkursy tych prestiżowych zawodów. Do tego został wybrany Sportowcem Roku na Gali Mistrzów Sportu.

W ten weekend odbyły się ostatnie konkursy w ramach Pucharu Świata. Kamil Stoch po raz drugi w swojej karierze zdobył Kryształową Kulę. Skoczka czeka teraz zasłużony wypoczynek wśród najbliższych. Portal "Pomponik" zdradził jego plany na najbliższą przyszłość.

W planach mają powrót do swojego domu, który położony jest w podhalańskiej wsi Ząb. Tam też czeka na nich cała stęskniona rodzina Kamila, przede wszystkim tata Bronisław i mama Krystyna - cytuje słowa przyjaciela rodziny portal.

Kamil Stoch i jego żona, Ewa Bilan-Stoch marzą również o wypoczynku w ciepłych krajach, z dala od medialnego szumu.

Kamil najlepiej odpoczywa na plaży, Ewa woli dużo chodzić i zwiedzać. Ale zawsze potrafią dojść do porozumienia. Zresztą oni prawie w ogóle się nie kłócą - zdradza informator portalu.

Kamil Stoch i Ewa Bilan-Stoch są małżeństwem od 2010 roku. Ich marzeniem jest posiadanie dziecka, jednak z racji intensywnej pracy skoczka, plany te są ciągle odkładane. Z informacji portalu "Pomponik" wynika, że również rodzice Kamila Stocha nie mogą się doczekać wnuka.

Takich dziadków, jakich ma moje dziecko, to wszyscy mogą pozazdrościć, nikt nie ma podobnych - portal cytuje słowa najstarszej siostry skoczka, Anny, która ma 4,5-letniego synka Alika.

AG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.