Marcin Spenner był ulubieńcem w "X Factorze". Kochała się w nim nawet Pieńkowska. Nadal jest związany z muzyką. A jakie ma mięśnie!

Marcin Spenner był uczestnikiem drugiej edycji "X Factora". Po programie zniknął. Jak teraz wygląda?

Marcin Spenner wystąpił w drugiej edycji "X Factora". Uczestnik zaszedł w programie bardzo daleko i zajął drugie miejsce. Od czasu finału programu minęło już 6 lat. Nic dziwnego, że Spenner zmienił się nie do poznania. 

Spenner przegrał z Dawidem Podsiadło. Dziś nie odnosi tak spektakularnych sukcesów, jak jego kolega z programu, ale wciąż próbuje swoich sił w muzyce. Ma na swoim koncie duet z Patrycją Markowską i singiel "Moskwa", który ukazał się w 2015 roku.

ZOBACZ AKTUALNE ZDJĘCIA>>>>

Wokalista bardzo aktywnie udziela się na Instagramie. Głównie pokazuje zdjęcia ze studia nagraniowego, ale zdarzają się też zdjęcia z wakacji. Widać, że Spenner dużo czasu spędza na siłowni i może się pochwalić umięśnionym ciałem! Co jeszcze się zmieniło w jego wyglądzie? Zapuścił włosy i zarost. 

Poznalibyście go?

MT

Więcej o:
Komentarze (4)
Marcin Spenner w "X Factorze" zajął drugie miejsce. Nie zrezygnował jednak z kariery muzycznej. Co robi, i jak dziś wygląda?
Zaloguj się
 • Gość: Lenka

  Oceniono 3 razy 3

  On wygląda ohydnie!!! Zmiana na minus ?

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 4 razy 2

  Jak skończył? Nijak - jak większość uczestników tego typu programów.

 • Gość: t

  Oceniono 1 raz 1

  zmiana na minus

 • Gość: gosc

  Oceniono 3 razy 1

  Jak widac jak sie nie ma o czym pisac a ktos kaze napisac artykul to najlepiej uprawiac nekrofilie i pisac o kims kogo nikt nie pamieta bo jest nikim.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX