Megan Fox ma krótkopalczastość, a Joanna Krupa... trzeci sutek. Nawet idealne gwiazdy mają defekty

Megan Fox niedawno przyznała się, że cierpi na brachydaktylię, czyli krótkopalczastość. Aktorka uważa, że przyczynił się do tego... tuńczyk. Joanna Krupa za to ma trzeci sutek, a Ashton Kutcher - zrośnięte palce u stóp. Jakie jeszcze dziwne anomalie mają gwiazdy? Sprawdźcie sami, kto nie jest do końca idealny.
Megan Fox Megan Fox Instagram.com/the_native_tiger/

Megan Fox i tuńczyk

Megan Fox przez wielu uznawana jest za ideał. Jednak i ona posiada defekt, który jest jej kompleksem. Aktorka cierpi na brachydaktylię, czyli krótkopalczastość. To wada wrodzona polegająca na skróceniu palców dłoni i (lub) stóp, która sprawiła, że jej kciuki są bardzo krótkie. Fox uważa, że to wszystko wina tuńczyka, który w ciąży jadła jej matka.

Mama przyznała się, że w ciąży ze mną jadła tuńczyka dosłownie codziennie. W latach 80. nie wiedziano jeszcze o ryzyku, z jakim się to wiąże. Dlatego zastanawiam się, czy to nie dlatego mam takie krótkie kciuki - wyznała gwiazda w programie Jaya Leno.

Mandatory Credit: Photo by Carlos Tischler/REX/Shutterstock (9047179s)  Megan Fox on the catwalk  Fashion Fest, Autumn Winter 2017, Mexico City, Mexico - 08 Sep 2017
Carlos Tischler/REX/Shutterstock / *Carlos Tischler/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Joanna Krupa Joanna Krupa Screen z Instagram.com/joannakrupa

Joanna Krupa i trzeci sutek

Joanna Krupa w wywiadzie dla 'HuffPost Miami' przyznała, że ma trzeci sutek. Jak mówi, dowiedziała się o tym od lekarza, ponieważ przypomina pieprzyk!

Wygląda bardziej jak pieprzyk, ale mój lekarz powiedział, że to prawdziwy trzeci sutek - skomentowała celebrytka - mówiła Krupa.


EAST NEWS

Ashton Kutcher Ashton Kutcher Instagram.com/aplusk

Ashton Kutcher i zrośnięte palce

Ashton Kutcher ma wadę genetyczną o nazwie syndaktylia, czyli ma zrośnięte palce u stóp. Pochwalił się nimi w BBC One.


BBC ONE

Seal Seal Instagram.com/ seal

Seal

Piosenkarz ma na twarzy blizny, które są skutkiem tocznia rumieniowatego krążkowego. Jego własny układ immunologiczny zniszczył mu skórę.

Australia I'm back! ??????@thevoiceau #TeamSeal #thevoiceau

Post udostępniony przez SEAL (@seal) Lis 16, 2016 o 2:04 PST

Halle Berry Halle Berry AP

Halle Berry i sześć palców

Piękna aktorka ma 6 palców u prawej stopy. 


EAST NEWS

AWARDS-OSCAR/VANITYFAIR AWARDS-OSCAR/VANITYFAIR DANNY MOLOSHOK / REUTERS / REUTERS

Kate Bosworth i różne kolory tęczówek

Kate Bosworth jest nosicielką rzadkiej wady genetycznej - heterochromii. Tęczówki jej oczu są różnego koloru. Często maskuje to kolorowymi soczewkami.

Kate Bosworth
Eastnews