Pamiętacie Katarzynę Obarę? Niegdyś prowadząca "Pytanie na śniadanie", a teraz? Zniknęła z mediów i ma nowe zajęcie

Katarzyna Obara prowadziła niegdyś program "Pytanie na śniadanie". Niestety niespodziewanie zniknęła z anteny. Czym się dziś zajmuje?

Katarzyna Obara swoją przygodę z telewizją rozpoczęła w lokalnej wrocławskiej telewizji TVP3. Z czasem przeszła jednak do TVP2, gdzie miała szansę prowadzić program "Pytanie na śniadanie". Wtedy jej nazwisko stało się znane szerszej publiczności. 

Widzowie bardzo szybko pokochali prezenterkę. Była profesjonalna, charyzmatyczna i z poczuciem humoru. Można było przypuszczać, że kiedy Magda Mołek przejdzie z TVP do TVN-u, to Obara zostanie największą gwiazdą stacji. Niestety tak się nie stało, a dziennikarka zniknęła z mediów.

ZOBACZ ZDJĘCIA>>>>

W 2008 roku prezenterka wyszła za mą za ginekologa Macieja Kowalskiego i przyjęła jego nazwisko. Rok później Obara-Kowalska urodziła córeczkę Zuzię i poszła na urlop macierzyński. Niestety przed końcem urlopu otrzymała wypowiedzenie. Nie zamierzała jednak z tym walczyć.

Nie byłam tą, która będzie się z pracodawcą ciągać po sądach. Z doświadczenia starszych kolegów wiedziałam, że to do niczego nie prowadzi. To jest takie pyrrusowe zwycięstwo, możesz wygrać, ale koniec końców i tak nic się na tym nie zyska - mówiła.

Dziennikarka nie chciała też ponownie wracać do telewizji.

Z Polsatem miałam już swoją przeszłość, prowadziłam tam niegdyś razem z Krzysztofem Ibiszem reality show "Dwa Światy", nie chciałam dwa razy wchodzić do tej samej rzeki. Natomiast jeśli chodzi o TVN… od Edwarda Miszczaka usłyszałam, że "nie potrzebują drugiej Magdy Mołek" - oznajmiła.

Obara wróciła do rodzinnego Wrocławia. Tam zajmuje się polityką lokalną. Od 2010 roku zasiada w Radzie Miasta.

MT

Więcej o:
Komentarze (44)
Katarzyna Obara niegdyś prowadząca "Pytanie na śniadanie". Zniknęła z mediów i zajęła się polityką
Zaloguj się
 • Gość: już_nie _pryszczaty

  Oceniono 38 razy 24

  Piękna kobieta i mądra. Czy coś jest więcej do szczęścia potrzebne? Buziaki dla p. Katarzyny.

 • Gość: Jola

  Oceniono 22 razy 16

  Pamiętamy,drugiej podobnej takiej nie ma,pamiętam nawet jej udział w programie Mana SZANSA NA SUKCES(okolicznościowa).Piękna uroda,zwłaszcza charakterystyczna twarz,lekko zawstydzona, ładna kobieta,nie szukam podobieństw do innych.

 • Gość: Sylwia

  Oceniono 23 razy 15

  Piękna kobieta.

 • yot23znowunadaje

  Oceniono 12 razy 10

  Taki drobny szczegół: "Niestety przed końcem urlopu (macierzyńskiego-y23zn) otrzymała wypowiedzenie". To jeden przykład, kolejny to odwołania (chociażby prezesów sądów) przesyłane faksem i - o zgrozo! - mające moc sprawczą. Gdzie my żyjemy? jaka jest nasza znajomosc prawa? Po co mamy kodeks pracy? Czasem cała moc prawa ustawi sie za najgorszym leserem, który z hukim powinien wyleciec na zbity pysk, ale tzreba koło niego chodzic , jak koło jajka, zeby po drodzę nie przeoczyc jakiegos warunku rozwiązania umowy - choc sprawa wydawałaby sie byc ewidentna. A tu szast prast, nie ma prezesa, bo KTOŚ wysłał faks, nie ma pracownicy, która jest na ustawowym urlopie macierzyńskim. "Art. 41. Pracodawca nie może wypowiedzieć umowy o pracę w czasie urlopu pracownika, a także w czasie innej usprawiedliwionej nieobecności pracownika w pracy, jeżeli nie upłynął jeszcze okres uprawniający do rozwiązania umowy o pracę bez wypowiedzenia". Tu nie było po co isc do sądu, tu po prostu nastepnego dnia po zakonczeniu urlopu należało zglosić sie, jak gdyby nigdy nic, do pracy. Chyba,że cały ten wywód na nic, bo redaktor piszacy cos sobie pominał...

 • Gość: Zozo

  Oceniono 18 razy 8

  Wyszła za maz za faceta który był żonaty kiedy się z nim spotykała . Znana historia-na kasę poleciała

 • mr_gm

  Oceniono 6 razy 6

  Ma nowe zajęcie...od 2010 zasiada w Radzie Miasta...Hello sprawdźcie sobie w słowniku znaczenie słowa nowy

 • Gość: Kasia

  Oceniono 12 razy 6

  W zależności od zdjęcia wygląda jak Joanna Majchrzak, Pieńkowska, Madox, Aneta Zając...

 • korart

  Oceniono 5 razy 5

  ...charyzmat w telewizji śniadaniowe... LOL

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX