Olga Bołądź z synem i Sebastianem Fabijańskim na spacerze. Widać, że chłopiec akceptuje nowego narzeczonego mamy

Olga Bołądź i Sebastian Fabijański planują wspólną przyszłość i obojgu zależy na tym, żeby 5-letni Bruno zaakceptował nowego wybranka mamy. Po zdjęciach ze spaceru całej trójki widać, że tak właśnie jest.
Olga Bołądź z synem i Sebastian Fabijański Olga Bołądź z synem i Sebastian Fabijański Fotoip

Wspólne wyjście

5-letni Bruno to syn Olgi Bołądź ze związku z młodszym od niej studentem dziennikarstwa, z którym rozstała się, zanim chłopiec pojawił się na świecie. Gwiazda wychowuje dziecko z dala od fleszy, jego zdjęcie po raz pierwszy wrzuciła na Instagram w zeszłym roku z okazji 4-tych urodzin chłopca.

Olga Bołądź z synem i Sebastian Fabijański Olga Bołądź z synem i Sebastian Fabijański Fotoip

Związek z Sebastianem Fabijańskim

Informacje o tym, że Bołądź i Fabijański tworzą nową parę w polskim-show biznesie pojawiły się w czerwcu 2017 roku. Swój związek ujawnili na premierze filmu 'Volta'. Nie tylko przyszli tam razem, ale też cały czas trzymali się za ręce.

Tak, to prawda, że łączy mnie coś więcej z Olgą. A czy jestem zakochany, to mogę powiedzieć tylko jej - mówił wtedy Fabijański w rozmowie z "Faktem".
Sebastian Fabijański, Olga Bołądź Sebastian Fabijański, Olga Bołądź KAPIF

Nierozłączni

Nie ukrywają, że łączy ich silne uczucie. Są praktycznie nierozłączni i bardzo często można spotkać ich razem. Grają także w tych samych filmach. Ostatni z nich to "Kobiety mafii".

Olga Bołądź w filmie 'Kobiety mafii'
Screen z oficjalnego zwiastunu

Olga Bołądź, Sebastian Fabijański Olga Bołądź, Sebastian Fabijański KAPIF.pl

Zaskakujące tempo

Ich związek rozwijał się w zaskakującym tempie. Jak podawało "Twoje Imperium", zakochani szybko postanowili razem zamieszkać. Aktor wprowadził się już do mieszkania swojej wybranki miesiąc po ujawnieniu związku.

Olga Bołądź, Sebastian Fabijański Olga Bołądź, Sebastian Fabijański Screen z Instagram.com/olgaboladz/

Live stream z fanami

O tym, że para świetnie się dogaduje i podchodzi do życia z dystansem, świadczy live stream, który prowadziła Olga Bołądź. Chat z uwagą obserwował Sebastian Fabijański, który dostrzegł pytanie o Mikołaja Roznerskiego, byłego partnera aktorki.

O! To dobre - wskazał na pytanie Fabijański.
Czy Mikołaj Roznerski jest dobrym aktorem? - przeczytała pytanie Bołądź.

Pytanie bardzo ją rozbawiło, a jeszcze bardziej Fabijańskiego, który był bardzo zadowolony z tego, jak podpuścił ukochaną. Aktorka wybrnęła jednak z humorem:

Nie wiem, nie będę oceniać jego zdolności aktorskich - powiedziała z uśmiechem.

Olga Bołądź, Sebastian Fabijański
Screen z Instagram.com/olgaboladz/

Sebastian Fabijański, Olga Bołądź Sebastian Fabijański, Olga Bołądź KAPIF

Zaręczyny

Wiadomość o zaręczynach pojawiła się w listopadzie. Świadczyć miał o tym błyszczący pierścionek z serduszkiem, który można było zobaczyć na dłoni aktorki. "Fakt" podawał, że Fabijański zdecydował się na ten poważny krok, bo ponoć bał się, że straci ukochaną, która od znajomych słyszała, że jej partner myśli tylko o sobie. 

Żadne z nich oficjalnie nie potwierdziło informacji, która pojawiła się w mediach.

Bołądź i Fabijański Bołądź i Fabijański SNL Polska

Przyszłość

Jak widać, aktorzy dalej są w sobie bardzo zakochani i nic nie zapowiada, żeby miało się to zmienić. Trzymacie za nich kciuki?