Maja Frykowska urodziła? "Nie ma ze mną kontaktu za sprawą nowego członka rodziny"

Maja Frykowska po raz drugi została mamą? Takie wnioski można wysnuć po przeczytaniu jej najnowszego wpisu na Facebooku.

Kilka lat temu "Frytka" skutecznie zerwała z wizerunkiem skandalistki. Wycofała się z show-biznesu, a jeśli już udzielała wywiadów mediom, to opowiadała w nich tylko i wyłącznie o swojej duchowej przemianie. Wraz z mężem, Michałem Brzezińskim, wychowują 3-letnią córeczkę i tworzą szczęśliwe i zgodne małżeństwo.

Jak napisała sama Frykowska, teraz ich rodzina uległa powiększeniu.

To prawda, nie ma ze mną od dłuższego czasu kontaktu, a to za sprawą nowego członka rodziny - czytamy na oficjalnym profilu na Facebooku Mai Frykowskiej-Brzezińskiej.

Fani nie mieli wątpliwości, że chodzi właśnie o narodziny dziecka i zasypali ją gratulacjami.

Gratuluję szczęśliwego rozwiązania! Dużo zdrowia dla maleństwa!
Gratulacje.
Congrats! - czytamy w komentarzach.

Aby potwierdzić tę informację, skontaktowaliśmy się z Mają Frykowską-Brzezińską. Celebrytka zdementowała doniesienia. Jak przyznała, chodziło jej o psa. 

Z wielką przyjemnością pragnę podziękować za cudowną ilość gratulacji jakie napływają do mnie przez cały czas. Aż żałuję, że nie jestem w kolejnej ciąży. Oczywiście nie wykluczam następnego dziecka, ale tymczasem miałam na myśli szczeniaczka rasy maltańczyk. Oskar jest z nami od tygodnia i jest już pełnoprawnym członkiem rodziny - powiedziała w rozmowie z Plotkiem.

Kim jest mąż Mai Frykowskiej-Brzezińskiej, Michał Brzeziński?

Celebrytka nie opowiada o nim zbyt wiele, ponieważ jak tłumaczy, bardzo szanuje jego prywatność. Wiadomo jedynie, że jest bardzo bogatym, młodszym od Frykowskiej o 5 lat, biznesmanem. 

Mój mąż jest cudownym, wspaniałym człowiekiem. To mężczyzna mojego życia. My jesteśmy Bożą Jednością - powiedziała zdawkowo Frykowska w rozmowie z Plejadą.

Trzeba przyznać, że odpoczynek od show-biznesu bardzo służy celebrytce. Trzymamy kciuki za kolejne lata!

MM