Maja Frykowska świętuje 3. rocznicę ślubu. Pochwaliła się prezentem od męża. Poznali się w... kościele

Maja Frykowska i jej mąż, Michał Brzeziński, obchodzili ostatnio trzecią rocznicę ślubu. Prezentem od męża Frytka pochwaliła się na Facebooku.

Kilka lat temu "Frytka" skutecznie zerwała z wizerunkiem skandalistki. Wycofała się z show-biznesu, a jeśli już udzielała wywiadów mediom, to opowiadała w nich tylko i wyłącznie o swojej duchowej przemianie. Jak przyznała w jednym z nich, to właśnie w kościele poznała swojego męża, Michała Brzezińskiego. 

W miniony czwartek para obchodziła trzecią rocznicę ślubu. Maja pochwaliła się prezentem, jaki z tej okazji dostała od ukochanego. 

Wczoraj mieliśmy rocznicę ślubu. Mój mąż jak zwykle mnie zaskoczył, taki mały bukiecik róż mi kupił - podpisała zdjęcia Frykowska.

"Mały bukiecik", jak się okazuje, wcale nie był taki "mały".

Kim jest mąż gwiazdy "Big Brothera"? "Frytka" nie mówi o nim zbyt wiele, ponieważ jak tłumaczy, bardzo szanuje jego prywatność. Wiadomo jedynie, że jest bardzo bogatym, młodszym od Frykowskiej o 5 lat, biznesmanem. 

Mój mąż jest cudownym, wspaniałym człowiekiem. To mężczyzna mojego życia. My jesteśmy Bożą Jednością - powiedziała zdawkowo Frykowska w rozmowie z Plejadą.

Trzeba przyznać, że odpoczynek od show-biznesu bardzo służy celebrytce. Zakochanym pozostaje życzyć wszystkiego dobrego. Trzymamy kciuki za kolejne lata!

Zobacz wideo

MM

Więcej o:
Komentarze (19)
Maja Frykowska świętuje 3. rocznicę ślubu. Pochwaliła się prezentem od męża. Poznali się w... kościele
Zaloguj się
 • Gość: zax

  Oceniono 28 razy 24

  nic skandalicznego nie zrobiła. Ta jej niewinna kąpiel z kenem to mały pikuś, bo to co wyprawiają kretyni w Warsaw shore, to sodoma i gomora Tam kopulują, rzygają, srają .

 • Gość: gość

  Oceniono 9 razy 3

  jakiś taki nie smak pozostał, po tej kiepskiej kąpieli , i niestety , na swój wizerunek i "dobre imię" człowiek pracuje całe życie, a ta pani ........ na początku spierd......

 • Anna Michalak

  Oceniono 5 razy 3

  Agnieszka trzymaj sie . Byle do przodu.Twoj ojciec w ogolniaku tez zawsze mowil byle do przodu
  .

 • j-a-ga

  Oceniono 15 razy 3

  Uspokoiła się dla wygodnego życia, zawsze była leniwą cwaniarą

 • Gość: Gostek

  Oceniono 1 raz 1

  Prawie jak wieniec

 • Gość: Doświadczony

  0

  Frykowska... jak Bóg ma na imię? I czy Jezus stworzył świat?

 • Gość: Doświadczony

  Oceniono 1 raz -1

  Za słabo zna nauki Jezusa, za słabo zna Boga by mówić i Bożej jedności z mężem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX