Maja Frykowska świętuje 3. rocznicę ślubu. Pochwaliła się prezentem od męża. Poznali się w... kościele

Maja Frykowska i jej mąż, Michał Brzeziński, obchodzili ostatnio trzecią rocznicę ślubu. Prezentem od męża Frytka pochwaliła się na Facebooku.

Kilka lat temu "Frytka" skutecznie zerwała z wizerunkiem skandalistki. Wycofała się z show-biznesu, a jeśli już udzielała wywiadów mediom, to opowiadała w nich tylko i wyłącznie o swojej duchowej przemianie. Jak przyznała w jednym z nich, to właśnie w kościele poznała swojego męża, Michała Brzezińskiego. 

W miniony czwartek para obchodziła trzecią rocznicę ślubu. Maja pochwaliła się prezentem, jaki z tej okazji dostała od ukochanego. 

Wczoraj mieliśmy rocznicę ślubu. Mój mąż jak zwykle mnie zaskoczył, taki mały bukiecik róż mi kupił - podpisała zdjęcia Frykowska.

"Mały bukiecik", jak się okazuje, wcale nie był taki "mały".

Kim jest mąż gwiazdy "Big Brothera"? "Frytka" nie mówi o nim zbyt wiele, ponieważ jak tłumaczy, bardzo szanuje jego prywatność. Wiadomo jedynie, że jest bardzo bogatym, młodszym od Frykowskiej o 5 lat, biznesmanem. 

Mój mąż jest cudownym, wspaniałym człowiekiem. To mężczyzna mojego życia. My jesteśmy Bożą Jednością - powiedziała zdawkowo Frykowska w rozmowie z Plejadą.

Trzeba przyznać, że odpoczynek od show-biznesu bardzo służy celebrytce. Zakochanym pozostaje życzyć wszystkiego dobrego. Trzymamy kciuki za kolejne lata!

Zobacz wideo

MM

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.