A jednak! Kylie Jenner urodziła. Do samego końca nie było wiadomo, czy w ogóle jest w ciąży. Mamy zdjęcia ciężarnej celebrytki

Kylie Jenner właśnie została mamą. Radosną nowinę przekazała za pośrednictwem Instagrama.

20-letnia Kylie Jenner 1 lutego urodziła swoje pierwsze dziecko, córeczkę. Informacja dopiero teraz została przekazana do wiadomości publicznej. Młoda mama radosną nowiną podzieliła się na Instagramie, przy okazji wyznając, jak pięknym okresem była dla niej sama ciąża. Ojcem dziecka jest partner celebrytki, raper Travis Scott.

Kylie Jenner na samym wstępie swojego wpisu przeprosiła wszystkich za ukrywanie ciąży.

Nie chciałam przeżywać ciąży na oczach całego świata. Wiedziałam, że muszę przygotować się do nowej, ważnej roli w jak najbardziej najbardziej pozytywny, pozbawiony stresu i zdrowy sposób - wyznała na Instagramie.

Celebrytka przy okazji podziękowała swoim najbliższym za wsparcie.

Ciąża to najpiękniejsze, najbardziej wzmacniające i zmieniające doświadczenie w moim życiu. Będę za tym tęsknić. Dziękuję przyjaciołom, a w szczególności rodzinie za pomoc w utrzymaniu w tajemnicy tego wydarzenia tak bardzo, jak było to tylko możliwe - napisała Kylie Jenner.

Kylie Jenner poinformowała również o swoim stanie zdrowia i dziecka.

Moja piękna i zdrowa córeczka przyszła na świat 1 lutego i nie mogłam się doczekać, aby podzielić się tym szczęściem. Nigdy nie czułam się bardziej szczęśliwa i kochana. Dziękuję wam za zrozumienie - zakończyła swój wpis Kylie Jenner.
 

Kylie Jenner opublikowała również wzruszające nagranie, które zadedykowała właśnie swojej córce.

Młodej mamie serdecznie gratulujemy i życzymy zdrowia dla niej i jej nowo narodzonej córki!

AG

Więcej o: