Przetakiewicz o "polskiej Barbie": Mnie to przeraża, spójrz w lustro i opanuj się. Anella nie wytrzymała i kontratakuje

"Polska Barbie" postanowiła rozpocząć kolejną medialną kłótnię. Teraz będziemy obserwować konflikt Anella - Joanna Przetakiewicz.

Wygląd "polskiej Barbie" budzi wiele kontrowersji i coraz więcej osób przyznaje, że jej modyfikacje ciała uważa za nienormalne. Tym razem Joanna Przetakiewicz w rozmowie z "Party" zdecydowała się podzielić swoją opinią na temat Anelli. "Żywa Barbie" najwyraźniej nie lubi, jak ktoś źle się o niej wyraża i od razu kontratakuje. 

Mnie to przeraża. Nie wiem jak bardzo, jak daleko można się posunąć, żeby robić sobie krzywdę aż tak. Takie przykłady są straszne dla młodych dziewczyn, gdzieś to wszystko prowadzi do zatracenia, wynaturzenia, a przede wszystkim do okaleczenia - powiedziała Przetakiewicz.
Opanuj się. Spójrz w lustro i opanuj się - taką radę dodała projektantka.

Anella jeszcze niedawno dodała zdjęcie z okładką "Playboya", na której gościła projektantka. "Polska Barbie" wyznała wtedy, że jest to "zdecydowanie najpiękniejsza okładka magazynu, z cudowną sesją Przetakiewicz". Teraz na swoim Instastories przystąpiła do ataku. 

A tak panią szanowałam, pani Joanno - zaczęła Anella.

"Żywa Barbie" wyśmiała także radę, jaką otrzymała od Przetakiewicz, a także dodała zestawienie zdjęć projektantki i zarzuciła jej, że sama koryguje swoje zdjęcia w programie graficznym.

Ale to śmieszne - odniosła się do porady.
Photoshop - napisała.

Anella ostatnio jest skora do kłótni. Najpierw zaatakowała dr Joannę Kurmanow w "Pytaniu na śniadanie", a teraz zaczyna kolejną wojnę. Myślicie, że sprowokowała Przetakiewicz do odpowiedzi?

MT

Więcej o:
Komentarze (42)
Joanna Przetakiewicz o "polskiej Barbie": Mnie to przeraża, opanuj się. Anella kontratakuje
Zaloguj się
 • Gość: Asia

  Oceniono 33 razy 31

  Kto w ogóle nazwał ją polską barbie? Ona chyba barbie nie widziała. Jest obrzydliwa!!!

 • topiramax

  Oceniono 29 razy 27

  Pani Przetakiewicz radzę uważać bo Dudusiem panią poszczuje.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 22 razy 22

  Ta polska barbi wyglada strasznie. Jak mozna sobie cos takiego zrobic.

 • a.k.traper

  Oceniono 21 razy 19

  To nie jest straszny przykład dla młodych dziewczyn, to jest bardzo dobry przykład jak w życiu nie postępować.
  Co do konfliktumiędzy paniami to ja takiego nie widzę, pani Przetakiewicz pozostanie sympatyczną, zgrabną kobieta a "polska Barbie" symbolem głupoty.

 • Gość: zw1

  Oceniono 19 razy 19

  Natura tworzy ludzi. Ludzie tworzą bałwany.

 • skromne-zero

  Oceniono 20 razy 18

  Anella wygląda jak przeciętna kobieta napompowana kompresorem jak opona do naczepy, na maxa. Takie kompresorówki wyglądają wstrętnie...

 • Gość: t

  Oceniono 16 razy 14

  firma Matell powinna zakładać pozwy przeciwko każdemu, kto takie wynaturzenia nazywa "barbie". Ona bardziej przypomina nadmiernie napompowaną lateksową sex zabawkę niż ideał kobiecego piękna w wersji dla kilkuletnich dziewczynek.

 • Gość: Ad12

  Oceniono 13 razy 13

  Po wydaniu Playboya Pani Barbie kupiła sobie gazeta i wychwalala pod niebiosa na instastory piękno pani Przetakiewicz i nagle co???? A no nagle debilowata Barbie-anella zmienia swój tok myślenia o 100 proc. Nagle jest pani Przetakiewicz beee ....To jest chora kobieta mająca problemy z psychika. Chora mitomanka do tego emocjonalnie rozwój 6 letniego dziecka. A władzę nad jej małym mózgiem ma ten bucek Dudus . To ona ja pcha w ramiona lekarza chirurga bo jakiś chory fetysz który spełnia.

 • Gość: cebula

  Oceniono 15 razy 13

  Tak, najłatwiej jest powiedzieć pijakowi żeby przestał chlać , narkomanowi żeby przestał brać , babie która się oszpeca żeby przestała to robić i udawać mądrą i rozsądną Joannę . Ciekawe jaka będzie reakcja? Odpowiem pijak będzie chlał jeszcze więcej , narkoman brał a baba zrobi sobie jeszcze większe usta.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX