Przetakiewicz o "polskiej Barbie": Mnie to przeraża, spójrz w lustro i opanuj się. Anella nie wytrzymała i kontratakuje

"Polska Barbie" postanowiła rozpocząć kolejną medialną kłótnię. Teraz będziemy obserwować konflikt Anella - Joanna Przetakiewicz.

Wygląd "polskiej Barbie" budzi wiele kontrowersji i coraz więcej osób przyznaje, że jej modyfikacje ciała uważa za nienormalne. Tym razem Joanna Przetakiewicz w rozmowie z "Party" zdecydowała się podzielić swoją opinią na temat Anelli. "Żywa Barbie" najwyraźniej nie lubi, jak ktoś źle się o niej wyraża i od razu kontratakuje. 

Mnie to przeraża. Nie wiem jak bardzo, jak daleko można się posunąć, żeby robić sobie krzywdę aż tak. Takie przykłady są straszne dla młodych dziewczyn, gdzieś to wszystko prowadzi do zatracenia, wynaturzenia, a przede wszystkim do okaleczenia - powiedziała Przetakiewicz.
Opanuj się. Spójrz w lustro i opanuj się - taką radę dodała projektantka.

Anella jeszcze niedawno dodała zdjęcie z okładką "Playboya", na której gościła projektantka. "Polska Barbie" wyznała wtedy, że jest to "zdecydowanie najpiękniejsza okładka magazynu, z cudowną sesją Przetakiewicz". Teraz na swoim Instastories przystąpiła do ataku. 

 
A tak panią szanowałam, pani Joanno - zaczęła Anella.

"Żywa Barbie" wyśmiała także radę, jaką otrzymała od Przetakiewicz, a także dodała zestawienie zdjęć projektantki i zarzuciła jej, że sama koryguje swoje zdjęcia w programie graficznym.

Ale to śmieszne - odniosła się do porady.
Photoshop - napisała.

Anella ostatnio jest skora do kłótni. Najpierw zaatakowała dr Joannę Kurmanow w "Pytaniu na śniadanie", a teraz zaczyna kolejną wojnę. Myślicie, że sprowokowała Przetakiewicz do odpowiedzi?

MT