"Polska Barbie" nie odpuszcza chirurgowi z "PnŚ". Żąda też przeprosin. "Czuję się urażona"

"Polskiej Barbie" puścił emocje i pokłóciła się z chirurgiem plastycznym w porannym programie na żywo. Teraz żąda przeprosin od portali, które zarzucają jej tę kłótnię.

Anella pojawiła się we wtorek w programie "Pytanie na śniadanie", gdzie miała opowiedzieć o uzależnieniu od poprawiania urody. W trakcie rozmowy pokłóciła się z zaproszoną do studia dr Joanną Kurmanow, która jest chirurgiem plastycznym. Polska Barbie na swoim Instagramie nadal wraca do sprawy i oprócz tego, że obraża Kurmanow, to wyznała, że czuje się urażona i żąda przeprosin. 

Krążą "plotki", iż pokłóciłam się z panią doktor w "PnŚ". Mój podniesiony ton głosu o tym nie świadczy, ale boli mnie fakt, kiedy ponoć doświadczony chirurg plastyczny sam nie wie, co mówi. Pani "ostrzega" przed komplikacjami, a nawet śmiercią, a sama wykonuje operacje plastyczne - wyznała.

Do tego wyznania, "żywa Barbie" dodała adnotację, że żąda przeprosin od portali, które "wymyślają żałosne teksty o kłótni, byle uzyskać największą liczbę kliknięć w żałosny artykuł". To jednak nie koniec jej wypowiedzi.

Duduś, AnellaDuduś, Anella screen/VOD/'PnŚ'

Pani doskonale uniknęła odpowiedzi na pytanie - wykonuje implanty o wielkości 300 cc, ale o wielkości 600 cc nie wykona, bo takie jest "widzimisię" pani doktor, mimo iż obydwie operacje mogą grozić chociażby sepsą, innymi, ja już wspomniałam komplikacjami, a nawet śmiercią. Tak stwierdziła pani doktor - zatem, gdzie tu logika? Czy moi chirurdzy są gorsi od pani chirurg "Loczek"? Wątpię, żyję i mam się dobrze - kontynuuje Anella.
Czuję się urażona przez panią doktor, która chciała usilnie weprzeć mi brak wiedzy na temat tego, jak postępuję. Natomiast to pani chirurg, jak to powiedziała - na szczęście nikt do niej nie wraca, może właśnie dlatego, że efekty operacji tej pani nie są satysfakcjonujące - dodała. 

Anella twierdzi, że po emisji programu dostała od różnych kobiet właśnie takie opinie na temat dr Kumanow. Dodała też, że wiele osób popiera ją w "domniemanej" kłótni i przytoczyła screeny wiadomości od obserwatorów.

Dr Joanna Kurmanow w programie ze spokojem zareagowała na atak Anelli i Dudusia. Czy najnowsze wypowiedzi "żywej Barbie" sprowokują ją do odniesienia się do sprawy?

MT

Więcej o:
Komentarze (52)
Polska Barbie nie odpuszcza. Kłótni z chirurg z "PnŚ" ciąg dalszy. Anella nadal obraża i żąda przeproisn
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • rumpa

  Oceniono 50 razy 44

  ta, lalka, jesteś przepiękna i masz super przystojnego facet, nie denerwuj się tak, bo ci usta pękną od ciśnienia...

  wygląd mi nie przeszkadza, może ktoś ma aż taką potrzebę autoironii, ale głupota mnie odrzuca.

  Poza tym, może ktoś wie, czy takie "wary" można jakoś odratować - znaczy zmniejszyć chociaż o połowę - czy nie? pytanie czysto techniczne.

 • rumpa

  Oceniono 40 razy 40

  kiedyś w cyrkach pokazywano kobietę z brodą...

 • Gość: ana

  Oceniono 37 razy 37

  czy naprawde nie ma o czym pisac i zaparaszac pania NIKT do telewizji?? kto ja na siłę promuje??

 • Gość: zdruzgotany

  Oceniono 36 razy 36

  Jak silikonowa lalka może być urażona??? A najbardziej podoba mi się ksywka kawalera "Duduś"

 • Gość: ANTYANELLLA

  Oceniono 30 razy 30

  MIECH TA NIE.NORMALNA POKARZE ZDJECIA ZANIM SIE TAK OSZPECILA. koBIETO, GON DO PSYCHIATRY ZANIM BEDZIE JUZ ZA POZNO. pROSZE PRZESTAC POKAZYWAC POTWORY W TELEWIZJI. ON ACHCE ZAISTNIEC CHOCBY PRZEZ TE PRZYSLOWIOWE 5 MINUT. NIE ZYCZE SOBIE ABY COS TAKIEGO POKAZYWANE BYLO W TELWIZJI. HORROR!

 • Gość: ja

  Oceniono 27 razy 27

  Jaki jest koń, każdy widzi....

 • Gość: Alicja

  Oceniono 26 razy 26

  Duduś i jego oczy szukające rozumu... Dorosły facet zwie się Duduś...

 • nik_itam

  Oceniono 22 razy 22

  Urażona powinna być pani doktor a nie ten maszkaron.
  Silikon zamiast mózgu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX