Niezgoda w ogniu krytyki. Grafika okładki jej książki "poniosło"? Porównujemy: okładka vs. rzeczywistość

Okładka książki "Pięścią w szklany sufit" Katarzyny Niezgody budzi kontrowersje. Internauci zarzucają jej przesadny retusz zdjęcia. Była ukochana Kammela w rozmowie z Plotkiem skomentowała całą tę sytuację.

Katarzyna Niezgoda, była partnerka Tomasza Kammela, napisała książkę. "Pięścią w szklany sufit" to jej pisarski debiut. Mimo że pozycja ta dopiero co ukazała się na rynku, już wzbudza kontrowersje. A to z powodu okładki książki. Internauci zarzucają jej przesadną ingerencję grafika. 

Zdjęcie robi wrażenie, ale ona tak nie wygląda.
Grafik miał fantazję.
Kogoś poniosło - czytamy w komentarzach na Instagramie. 

Bizneswoman w rozmowie z Plotkiem odpowiedziała "hejterom".

Po pierwsze: ja się bardzo zmieniłam, a zdjęcia, które się ukazują w internecie, to nie są zdjęcia aktualne. Po drugie: to jest praca wspaniałego fotografa, Tamary Pieńko, która i ustawiła mnie właściwie, i zrobiła dobre światło... Także to jest naprawdę praca ludzi, którzy się na tym znają - mówiła w rozmowie z Plotkiem.

Musimy przyznać, że Niezgoda po rozstaniu z Tomaszem Kammelem naprawdę wzięła się za siebie i przeszła sporą metamorfozę. Schudła, wypiękniała, zmieniła kolor włosów i garderobę. Jednak pomimo fantastycznych zmian, jakie zaszły w jej wyglądzie, niesposób nie zauważyć, że Niezgoda JESZCZE nie ma figury modelki. Jeszcze - bo jest na dobrej drodze.

ZOBACZ ZDJĘCIA>>>>>

A wy co o tym myślicie?

MM

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.