Barbara Kurdej-Szatan z córką w wyjątkowej świątecznej sesji. Wiedzieliście, że Hania jest już tak duża?

Z okazji zbliżających się świąt Barbara Kurdej-Szatan wzięła udział w specjalnej sesji zdjęciowej. Pozowała do niej razem z córką Hanią, która wyrosła już na dużą dziewczynkę.

Barbara Kurdej-Szatan jest twarzą najnowszej kampanii popularnej marki odzieżowej "Sugarfree". Aktorka w sesji zdjęciowej wzięła udział razem ze swoją 6-letnią córką Hanią. Wiedzieliście, że dziecko gwiazdy "M jak miłość" jest już tak duże?

Widać, że dziewczynka odziedziczyła po mamie fotogeniczność i swobodę w pozowaniu przed obiektywem. W kampanii dominuje kolor czerwony, który idealnie pasuje do blondwłosej aktorki. Na fotografiach widać, że obie panie świetnie się bawiły.

ZOBACZ ZDJĘCIA<<<

Kampania, prezentująca nową kolekcję ubrań, premierę miała w same Mikołajki. Jest o tyle wyjątkowa, że przedstawia stylizacje zarówno dla mam, jak i ich córek. Modele dla dzieci inspirowane są tymi dla dorosłych - bestselerami, uwielbianymi przez klientki marki. Dzięki temu teraz można ubrać i siebie i swoją córkę w takim samym stylu. Świetny pomysł, rewelacyjna sesja zdjęciowa - jesteśmy na TAK!

AG