Wojciech Błach trafił do szpitala. "Od jakiegoś czasu źle się czuł, właśnie jest diagnozowany"

Wojciech Błach trafił do szpitala. O tym fakcie poinformował swoich fanów za pośrednictwem Instagrama.

Wojciech Błach znany szerszej publiczności z serialu "Na Wspólnej" i "Pierwsza Miłość" trafił do szpitala. Aktor od poniedziałku leży na Oddziale Chirurgii Ogólnej Szpitala Powiatowego w Zawierciu. Jak podaje "Fakt", aktor miał bóle głowy i żołądka, a także narzekał na osłabienie. 

Wojtek od jakiegoś czasu źle się czuł. Po konsultacji z zaprzyjaźnionym lekarzem z zawierciańskiego szpitala usłyszał, że kwalifikuje się na globalne badania wewnętrzne. Dał się więc położyć i właśnie jest diagnozowany - zdradził informator tabloidu.

Ponoć Błach został poddany badaniom i czeka na wyniki. Jeśli wszystko będzie w porządku, być może nawet już dziś wyjdzie ze szpitala.

Wojtek ma do grudnia przerwę w zdjęciach do seriali, więc może skupić się na zdrowiu. W połowie grudnia pojawi się też na gali z okazji 25-lecia telewizji Polsat - dodał informator.

Aktor również w serialu "Pierwsza Miłość" ma problemy zdrowotne. Michał, w którego się wciela, ma krwiaka i czeka go operacja. Błach na swoim profilu oznaczył stację emitującą serial, więc być może zdjęcia pochodzą z planu zdjęciowego.

Mimo wszystko, życzymy szybkiego powrotu do zdrowia. 

MT

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.