Wojciech Błach PIERWSZY RAZ o rozstaniu z Kamillą Baar. Wspomniał też o synu: Nie mogę mu poświęcać tyle uwagi, ile na tacierzyńskim

Związek Kamilli Baar i Wojciecha Błacha to przeszłość. Obecnie oboje układają sobie życie na nowo.

O ich rozstaniu spekulowano intensywnie. Na tyle intensywnie, że w końcu Kamilla Baar opublikowała na Facebooku oświadczenie potwierdzające koniec związku. To było nieco ponad rok temu. Kilka miesięcy potem aktorka oficjalnie przedstawiła światu nowego partnera, Piotra Kochańskiego , a na początku lipca obecnego roku dowiedzieliśmy się, że para wzięła dyskretny ślub w Lizbonie.

A Wojciech Błach ? Z wywiadu, jakiego udzielił pismu "Na Żywo" wynika, że również już nie jest sam. "Tak" - odpowiedział krótko na pytanie, czy jest zakochany. W wywiadzie znalazło się także miejsce na podsumowanie związku z Kamillą Baar.

Nasze relacje z Kamillą dotyczące dziecka są takie, jakich życzyłbym wszystkim rodzicom, którzy muszą dzielić się swoimi pociechami. U nas opieka nad synem układa się poprawnie i co najważniejsze z korzyścią dla niego. Bruno ma 4,5 roku, nawiązuje pierwsze przyjaźnie, więc siłą rzeczy nie mogę mu poświęcać tyle uwagi, ile poświęcałem na urlopie tacierzyńskim - powiedział.

Kamilla Baar to jedna z najpiękniejszych polskich aktorek Oto, w jaki sposób dba o siebie.

Zobacz wideo

alex

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

Więcej o: