Miss World 2017 wybrana! To 20-letnia studentka medycyny z Indii. Polka była bez szans

Wybrano najpiękniejszą kobietę świata. Tytuł Miss World 2017 powędrował do Manushi Chhillar z Indii. Niestety, naszej reprezentantce Magdalenie Bieńkowskiej nie udało się wejść do finałowej dziesiątki.

Miss World 2017 za nami. Finał największego konkursu piękności odbył się w sobotę 18. listopada w chińskim miasteczku Sanya. Koronę i tytuł najpiękniejszej kobiety otrzymała 20-letnia studentka medycyny z Indii, Manushi Chhillar. Pierwszą wicemiss została Meksykanka Andrea Meza, natomiast drugą wicemiss Stephanie Hill z Anglii. Miss Polski, Magdalena Bieńkowska, nie weszła niestety do finałowej dziesiątki.

Chhillar, która pokonała ponad sto kandydatek, w czerwcu wystartowała w konkursie Femina Miss India, gdzie dostała tytuł Miss Foto, a tym samym szansę na udział w konkursie Miss Świata. Oprócz tego ma wiele innych sukcesów na swoim koncie. Otrzymała nagrodę People's Choice Awards w kategorii "Top modelka", jest także współzałożycielką fundacji charytatywnej "Beauty with a Purpose", która zbiera pieniądze na rzecz różnych akcji humanitarnych na całym świecie. 

ZOBACZ ZDJĘCIA>>>>

W tegorocznym konkursie piękności Polskę reprezentowała Magdalena Bieńkowska, studentka stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie Warszawskim. Bieńkowska jest zdobywczynią tytułu Miss Polski 2015 i już raz reprezentowała nasz kraj w międzynarodowym konkursie Miss International 2016,. Wtedy znalazła się w ścisłym finale.

Izabella Krzan to nowa Miss Polonia. Rozmawialiśmy z nią tuż po otrzymaniu korony. "Starałam się powstrzymać łzy"

MT