Tak mieszka prowadząca TVN Style. Jej dom przeszedł sporą metamorfozę. Mamy też zdjęcia sprzed remontu

Katarzyna Bosacka wzięła udział w programie "Zgłoś remont". Jej mieszkanie przeszło sporą metamorfozę. Zobaczcie efekt przed i po.

Katarzyna Bosacka wzięła udział w odcinku specjalnym programu "Zgłoś remont" na antenie HGTV Home&Garden. Mieszkanie prowadzącej "Wiem, co jem i wiem, co kupuję" przeszło sporą metamorfozę. 

Tłum w kuchni, mało miejsca, zaczynamy obijać się łokciami. Nie mam gdzie przyrządzić kurczaka - mówiła przed remontem.

Z racji tego, że rodzina prezenterki często przeprowadzała się, nie było czasu, żeby "dopieścić" dom. Z pomocą przyszedł Krzysztof Miruć.

Córki uważają, że powinniśmy nowocześnie urządzić nasz dom, ale wtedy ten dom nie będzie naszym domem - opowiadała prezenterka.

Coś, co na pewno zwraca uwagę, to wielka kolekcja filiżanek, którą kompletuje Bosacka. Wcześniej porcelana schowana była w drewnianej szafie. Teraz jest wyeksponowana i służy za element ozdobny.

Rodzina Bosackich musiała wyremontować niemal cały parter swojego domu. Efekt finalny? Zobaczcie. Na końcu znajdziecie zdjęcia sprzed remontu. Jest różnica, prawda? 

JT

Więcej o:
Komentarze (23)
Katarzyna Bosacka pokazała mieszkanie. Przeszło wielką metamorfozę w programie "Zgłoś remont"
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 21 razy 15

  Od kiedy Bosacka mieszka w mieszkaniu? Od lat Bosacka mieszka w domu w warszawskim Wilanowie.

 • Gość: Misza

  Oceniono 17 razy 11

  Ludzie,skąd w was tyle wrednej małości??? Sami na pewno w pałacach mieszkacie ?

 • Gość: Ewa

  Oceniono 16 razy 10

  Te wszystkie celebryckie wnętrza wyglądają identycznie, zero oryginalności .

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 3

  brzydko, bazarowo i niegustownie było, a teraz niewiele lepiej, bo sztucznie i nie jest to styl stworzony przez domowników, ale cóż, wszystko jest na sprzedaż, tylko czy to się opłaci?

 • jaszmije_smukwijne

  Oceniono 13 razy 3

  Tylko filiżanki, obrazy Dwurnika (oryginały czy reprodukcje?) i dywan są fajne, mają styl. Reszta nuuuuuuuuuuuuuuuuuda, miliony takich samych sztucznych wnętrz...

 • Gość: magiabell

  Oceniono 12 razy 2

  Zawsze znajdzie się zazdrosna m..da, Pani Kasiu, kocham pani programy i nawet jeśli by pani mieszkała czy to w piwnicy, czy w pałacu nie ma to dla mnie znaczenia, a wolnoć Tomku w swoim domku, skoro jest pani w nim szczęśliwa to najważniejsze, ja cieszę się razem z pani rodzinką, pozdrawiam

 • Gość: karaya

  Oceniono 2 razy 0

  i ani jednej książki....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX