Taylor Swift straciła z nim dziewictwo, a on rzucił ją w dniu urodzin. Teraz Jake Gyllenhaal usłyszał kłopotliwe pytanie. Ta mina mówi wszystko

Są pytania, które szokują, wprawiają w zakłopotanie lub wymagają długiej refleksji. To, jakie usłyszał Jake Gyllenhaal, spełnia wszystkie trzy warunki.

Jake Gyllenhaal promuje właśnie swój najnowszy film "Stronger" o mężczyźnie, który stracił obie nogi podczas zamachu w trakcie bostońskiego maratonu. Dla fanów to okazja, by móc częściej niż zwykle przeczytać lub zobaczyć wywiad z aktorem, tym bardziej, że ten za wszelkimi medialnymi wystąpieniami niespecjalnie przepada.

W poniedziałek na żywo na swoim Facebooku aktor emitował zupełnie wyjątkowy wywiad. Tym razem to on zadawał pytania. Rozmawiał z Jeffem Baumanem, mężczyzną, w którego sam wcielił się w filmie "Stronger". Wszystko jednak zmieniło się, gdy to Bauman odbił piłeczkę i spytał się Gyllenhaala:

Gdybyś w prawdziwym życiu stracił obie nogi, myślisz, że Taylor Swift napisałabym o tobie piosenkę? - spytał Jeff Bauman.

Jake Gyllenhaal, gdy usłyszał pytanie, przez chwilę się zawahał:

Ale o mnie, czy dla mnie? - starał się wybrnąć z kłopotliwej sytuacji Gyllenhaal.
Nie no, o tobie, wiesz, jakąś piosenkę country... - drążył temat Bauman.
Ona teraz śpiewa raczej pop - wykręcił się od odpowiedzi aktor.

Przypomnijmy, że przed laty Gyllenhaal i Taylor Swift byli parą. To on był jej pierwszym partnerem w ogóle (o utracie dziewictwa ma opowiadać piosenka Taylor Swift pt. "Red"). Niestety, ich związek zakończył się szybko i bardzo boleśnie. Aktor złamał piosenkarce serce i zerwał z nią w jej urodziny.

Jake GyllenhaalJake Gyllenhaal Screen z Facebook.com/JakeGyllenhaal

Na tym jednak nie skończyły się kłopotliwe pytania Baumana"

Kojarzysz Ryana Reynoldsa? Bo bardzo chciałem, żeby to on mnie zagrał, wiesz może, dlaczego się nie zgodził? Uważam, że byłby lepszy.

Tym razem Gyllenhaal nie umiał już znaleźć żadnej odpowiedzi. A całość skwitował jedynie taką miną:

Jake GyllenhaalJake Gyllenhaal Screen z Facebook.com/JakeGyllenhaal

ZI