Mały chłopiec chciał zdjęcie z Messim, ale ochroniarz go wyprosił. Reakcja piłkarza poruszyła świat

Leo Messi, znany ze swojej działalności charytatywnej, ponownie wykazał się dobrym sercem. Gdy ochrona przegoniła młodego fana, ten w porę zauważył incydent. Kazał go do siebie przyprowadzić i zrobił sobie z nim zdjęcie.

Leo Messi znany jest ze swojego dobrego serca. Kiedy rok temu w sieci pojawiło się zdjęcie chłopca, ubranego w reklamówkę z napisem "Messi", cały świat zaangażował się w poszukiwania. Gdy malucha odnaleziono w Afganistanie, został on później przywieziony na mecz Barcelony, gdzie poznał piłkarza.

Teraz Messi znowu pomógł jednemu ze swoich młodych fanów. Młodzieniec czekał na niego przed hotelem, w którym miała spać reprezentacja Argentyny na czas meczu z Urugwajem w Montevideo. Pomimo czujnej ochrony, chłopcu udało się przejść przez barierki i zbliżyć do piłkarza. W ostatnim momencie odciągnęli go jednak od gwiazdy ochroniarze, co wywołało u niego salwy płaczu. W końcu był już tak blisko swojego idola.

Messi jednak zauważył całe zajście. Kazał ochronie przyprowadzić chłopca, przytulił go i zrobił sobie z nim zdjęcie. Wspaniały gest ze strony Messiego.

Zobacz całość:

 
Zobacz wideo

SW

Więcej o: