Chajzer już nie ukrywa ciąży swojej dziewczyny. Pokazał jej zdjęcie. Brzuch jest już baaaardzo duży

Małgorzata Walczak, partnerka Filipa Chajzera, jest już w zaawansowanej ciąży. Ich wspólnym zdjęciem, na którym widzimy pokaźny brzuch, dziennikarz pochwalił się na Facebooku.

Filip Chajzer wkrótce ponownie zostanie ojcem. Jego 10-letni syn dwa lata temu zginął w wypadku samochodowym. Dziennikarz długo zmagał się z depresją. Teraz, u boku nowej partnerki odnalazł szczęście. Małgorzata Walczak jest w zaawansowanej ciąży. Ich wspólnym zdjęciem dziennikarz pochwalił sie na Facebooku. 

#CHAMPAGNEMAMA i tyle w temacie, powoli kończymy TAKA AKCJA summer camp. Dziękujemy wszystkim, którzy nas odwiedzili. Jesteście zaje*****! CordiGO za rok poprosimy camper o rozmiar większy - napisał.

Musimy przyznać, że partnerka Chajzera wygląda kwitnąco. Ciąża zdecydowanie jej służy. Brzuch jest już wyraźnie zarysowany. Małego Jerzego na świecie możemy spodziewać się już w październiku. 

Fani komentowali zdjęcie, rozpływając się nad celebrytą.

Uwielbiam Filipa, jego charyzmę i dar pomagania.

Niektórzy jednak zwrócili uwagę na niewybredne słownictwo dziennikarza.

Panie Filipie, ja Pana tak lubię, a Pan używa słowa, na dźwięk którego moje stare uszy zwijają się w rulon, to znaczy, że bardziej niż więdną. Niech Pan na zawsze zapomni to słowo "zaje*****" - napisała jedna ze starszych fanek.

My natomiast zauważyliśmy kryptoreklamę, którą Chajzer stosuje. Praktycznie w każdym poście nakłania do kupowania swoich bluz marki "TAKA AKCJA". 

SW