Jessica Mercedes po Open'erze była baaardzo pijana. Wieniawa pokazała wideo! Blogerka "poprosiła o usunięcie". Nic dziwnego

Julia Wieniawa opublikowała na Instagramie film, w którym widać prawie nieprzytomną Jessicę Mercedes podczas powrotu do domu.

Julia Wieniawa idzie przez polski show-biznes jak burza. Tegoroczna maturzystka ambitnie rozwija swoją karierę muzyczną. Nastoletnia gwiazda, która w zeszłym tygodniu wypuściła pierwszy klip (do piosenki "Oddycham"), wybrała się sprawdzić swoją konkurencję na Open'er Festiwal. Opublikowała na Instagramie zdjęcie z paczką przyjaciół.

 

Na początku było bardzo spokojnie. Wieniawa w swojej relacji na Instagramie publikowała coraz więcej nagrań, aż przyszedł czas powrotu do domu.

Julia pokazała film, jak razem z półprzytomną Jessicą Mercedes wracają z koncertów do domu. Piosenkarce dopisuje wyśmienity humor. Próbuje ustawić blogerkę do pionu, podtykając jej kamerę pod twarz. Wśród tego wyśmienitego grona bawi się również Antek Królikowski, Mikołaj Komar i koleżanka celebrytek. W 5 osób podróżują na tylnym siedzeniu samochodu.

Według fanpage'a, który opublikował film (oczywiście zniknął już z Instagrama piosenkarki), Wieniawa poprosiła o usunięcie nagrania.

Kochani, Julia do nas napisała i prosi, żebyśmy to usunęli. Napisaliśmy jej, że jeśli ten komentarz zbierze 20 tysięcy lajków, to spełnimy jej życzenie.

Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie. Blogerka na całe szczęście ma się dobrze i już może na powrót brać udział w kampanii reklamowej Martini. 

Julia Wieniawa bez oporów opowiada o związku z Królikowskim. Ale jednej rzeczy nie toleruje. "Jak tak można?!"

SW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.