Dziedziczka fortuny Swarovskiego wzięła BAJECZNY ślub. 500 tys. kryształków na sukni ważyło... 46 kg. Nie chcecie znać ceny!

Victoria Swarovski, dziedziczka imperium Swarovskiego, w weekend wzięła ślub. Pojawiła się w imponującej sukni ślubnej, wartej 3,5 miliona złotych.

Dziedziczka kryształowego imperium, Victoria Swarovski, w weekend poślubiła Wernera Mürza, austriackiego inwestora. Spadkobierczyni fortuny jest również znaną w Austrii piosenkarką, zwyciężyła również w austriackiej edycji "Tańca z Gwiazdami".

Ceremonia zaślubin miała miejsce w gotyckiej katedrze San Gusto, we włoskiej miejscowości Trieste. Samo miejsce zostało oczywiście przystrojone kryształami Swarovskiego. Po sakramentalnym "tak", goście udali się na obiad zorganizowany w restauracji znajdującej się na plaży zatoki Triesteńskiej. 

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Panna młoda miała na sobie suknię ślubną od dubajskiego projektanta Michaela Cinco. Wśród jego klientów jest również Beyonce, Lady Gaga, Jennifer Lopez i Rihanna. Kreacja kosztowała 700 tysięcy funtów, czyli ponad 3,5 miliona złotych! Sam 8-metrowy tren przybrany był przy pomocy 500 000 kryształów Swarovskiego. Waga stroju wynosiła 46 kilogramów, ale czego nie robi się w ten wielki dzień! Jak donosi magazyn "Daily Mail", Victoria sama brała udział w projektowaniu stroju. 

Edyta Herbuś na imprezie "Playboya" przyćmiła Króliczki. Niewiele pozostawiła wyobraźni. SEXY!

SW

Więcej o: